Penzion Na Vošverku

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsme penzion rodinného typu, který je vhodný jak pro přenocování při pracovních cestách, tak i pro strávení dovolené. Okolí řeky Labe nabízí mnoho atraktivních míst. Penzion se nachází v klidném prostředí polabské nížiny. Nabízíme Vám ubytování v 5 pokojích o celkové kapacitě 16 lůžek. K dispozici Vám jsou dva čtyřlůžkové pokoje, dva třílůžkové pokoje a jeden dvoulůžkový pokoj. Každý pokoj je vybaven základním nábytkem a sociálním zařízením. K dispozici Vám je také televizor a dětská postýlka. Po předchozí dohodě Vás rádi ubytujeme i s Vašimi domácími mazlíčky. V penzionu funguje připojení k internetu WI-FI. Restaurace je rozdělena na dvě části. Hlavní část - výčep s kapacitou pro 50 osob je místem vyhrazeným pro kuřáky. Druhá část resturace - salónek má kapacitu pro 20 osob. Salónek je nekuřácký a nachází se  v něm malý dětský koutek. Při příznivém počasí můžete využít posezení na venkovní terase, kde je Vám k dispozici vekovní gril. Pro děti je připravena menší zahrádka s dětským hřištěm.

 

Catering

Nabízíme Vám kompletní cateringový servis, jak ve Vámi vybraných prostorách, tak v naší restauraci, o které naleznete více informací v sekci Restaurace.      Pro tuto činnost jsme vybaveni výrobním, technickým zázemím a profesionálním přístupem.

Zajišťujeme tyto akce:

 •     rauty
 •     svatební hostiny
 •     garden party
 •     večírky
 •     oslavy firemní i soukromé
 •     dětské párty

 

Pro více informací, nebo v případě Vašeho zájmu, nás prosím kontaktujte

SVATBA NA VOŠVERKU

Využijte speciální nabídky a uspořádejte svatbu v naší restauraci. Své "ANO" si můžete říci přímo v naší restauraci  před oddávajícím z čelákovické radnice. Připravíme Vám svatební hostinu a zajistíme ubytování pro Vaše hosty.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Tipy na výlet

Mikroregion Polabí je velice rozmanitý z hlediska nabídky uskutečňování výletů. Jedná se především o nabídku kulturně-historických atraktivit, společenských akcí a v neposlední řadě přírodních krás. Oblast tvoří mírně zvlněný terén, který je ideálním předpokladem pro pěší turistiku a cykloturistiku. Řeka Labe jistě oslní nejen milovníky rybaření.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI