Penzion Nesvačily

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování je v privátním obytném domě v centru Mladá Boleslav. Jedná se o jednopokojové garsoniéry pro 1 - 3 osoby, s předsíní a vlastní koupelnou (sprcha, umývadlo a WC). Vybavení úrovně penzionu vyššího standardu. V pokojích je TV, rádio budík, lednice. K některým pokojům náleží i společná kuchyňka. Ubytování je vhodné zejména pro krátkodobé pobyty, napr: obchodních zástupců, pacientů krátkodobé léčby (Klaudiánova nemocnice, Pírkovo sanatorium), turistům,... Možnost bezplatného parkování v blízkosti 200m v uzavřeném dvoře. Ubytování Mladá Boleslav: V přízemí penzionu je kadeřnictví, holičství a kosmetika. Ve zvýšeném přízemí se nachází společenská místnost a recepce, kde je k dispozici telefon, fax a e-mail.

V 1. patře se nachází 1 až 2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením s možností zapůjčení ledničky, televize a radiobudíku.

ParPenzion Nesvačily je otevřen celoročně s kapacitou 65 lůžek ve dvou až čtyř lůžkových pokojích.Výborná kuchyně uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Uvnitř je zastřešená terasa s možností stolního tenisu,venkovní hřiště(nohejbal,volejbal),dětské prolézačky,pískoviště.

Okolí střediska:

Padrťské rybníky,Svatá Hora Příbram,Aquapark Příbram,Hornické muzeum,Orlická přehrada,zámek Březnice,rozhledna Třemšín,koupaliště Rožmitál pod Třemšínem

Nadstandardní akce pro skupiny dětí:

-interaktivní výstava

-zajištění výletůkování aut možné v uzavřeném dvoře cca 200 metrů od penzionu.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI