Penzion Nesvačily

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování je v privátním obytném domě v centru Mladá Boleslav. Jedná se o jednopokojové garsoniéry pro 1 - 3 osoby, s předsíní a vlastní koupelnou (sprcha, umývadlo a WC). Vybavení úrovně penzionu vyššího standardu. V pokojích je TV, rádio budík, lednice. K některým pokojům náleží i společná kuchyňka. Ubytování je vhodné zejména pro krátkodobé pobyty, napr: obchodních zástupců, pacientů krátkodobé léčby (Klaudiánova nemocnice, Pírkovo sanatorium), turistům,... Možnost bezplatného parkování v blízkosti 200m v uzavřeném dvoře. Ubytování Mladá Boleslav: V přízemí penzionu je kadeřnictví, holičství a kosmetika. Ve zvýšeném přízemí se nachází společenská místnost a recepce, kde je k dispozici telefon, fax a e-mail.

V 1. patře se nachází 1 až 2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením s možností zapůjčení ledničky, televize a radiobudíku.

ParPenzion Nesvačily je otevřen celoročně s kapacitou 65 lůžek ve dvou až čtyř lůžkových pokojích.Výborná kuchyně uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Uvnitř je zastřešená terasa s možností stolního tenisu,venkovní hřiště(nohejbal,volejbal),dětské prolézačky,pískoviště.

Okolí střediska:

Padrťské rybníky,Svatá Hora Příbram,Aquapark Příbram,Hornické muzeum,Orlická přehrada,zámek Březnice,rozhledna Třemšín,koupaliště Rožmitál pod Třemšínem

Nadstandardní akce pro skupiny dětí:

-interaktivní výstava

-zajištění výletůkování aut možné v uzavřeném dvoře cca 200 metrů od penzionu.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI