Penzion Radost- Nymburk

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Radost byl vybudován během období 1. republiky pro ubytování lázeňských hostů v Poděbradech. I dnes slouží, jako rodinný penzion střední velikosti, stejnému účelu - ubytování návštěvníků Poděbrad. Penzion Radost se nachází uprostřed centrálního lázeňského parku. Je vzdálen přibližně 300m od vlakového a autobusového nádraží a také cca 300m od obou poděbradských náměstí (Náměstí Jiřího z Poděbrad a Riegrova náměstí). Kolonáda je 70m od penzionu (přes park, který je bezprostředně pod okny)výhled z penzionu Radost do parku pod okny a krytá kolonáda se nachází cca 40m od budovy penzionu.

Budova penzionu Radost je čtyřpodlažní. V přízemí se nachází recepce s dvěmi místnostmi o kapacitě cca 35 osob a malým barem. Tato místnost je přístupná jen po objednání a dohodě o charakteru využití. Nad recepcí je dvoupokojový byt - apartmá se samostatným vstupem a balkónem s výhledem do parku. Apartmá se skládá z koupelny s vanou, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a ložnice s balkónem. V přízemí působí také masérka, kosmetický salón a kadeřnice, ke kterým je možné se objednat. V prvním, druhém a třetím patře je vždy po osmi pokojích, přičemž v prvním patře je přístupná společná kuchyň vybavená lednicemi, sporákem a mikrovlnnými troubami. Na druhém patře je pak vstup na velkou terasu s výhledem do zeleně parku. Ubytování v pensionu Radost umožňuje také výhled do zeleně parku z pokojů. Pohyb mezi jednotlivými patry budovy je řešen centrálním schodištěm, ale i výtahem, díky němuž je ubytování v pensionu Radost přístupné i pro hosty s nemocemi pohybového aparátu.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI