Penzion Ranch

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Ranch - dovolená Křivoklátsko

Penzion Ranch je situován na rozhraní Křivoklátských lesů, Českého krasu a Podbrdska, nabízí ubytování v klidném prostředí v nejkrásnější části Hořovic. Ubytování se nalézá na samém okraji lesoparku Dražovka , který lze využít k nenáročným vycházkám a cykloturistice zejména pro děti. Samotný penzion je obklopen zelení přilehlého jezdeckého areálu o rozloze 20 ha, kde se můžete Vy i Vaše děti seznámit s chovem koní a koz. V nedalekém rybníku je možnost rybolovu.

Nabídka ubytování v penzionu

 

 • moderně, příjemně a pohodlně zařízené pokoje
 • 13 x dvojlůžkový pokoj
 • 2 x čtyřlůžkový pokoj
 • 2 x apartmán s jednou ložnicí a kuchyňským koutem
 • vlastní sociální zařízení na každém pokoji
 • internet
 • parkoviště přímo u penzionu v oploceném areálu
 • zastřešené venkovní posezení
 • pokoj vhodný pro vozíčkáře
 • bezbariérový přístup
 • pouze nekuřácké pokoje
 • vhodné pro rodiny s dětmi

V nové budově se nachází společenská místnost s barem a terasou, která je ideálním místem pro pořádaní Vašich významných rodinných událostí, jako jsou svatby, promoce, jubilea privátní večírky či firemní akce např. školení, konference nebo prezentace. Společenské prostory o maximální kapacitě 70 osob Vám poskytnou dostatek soukromí.

Naší prioritou je spokojenost zákazníka, vysoká kvalita služeb a příjemné prostředí.


JS Opatrný Hořovice

Jezdecká stáj Opatrný Hořovice sídlí v rodinném areálu na okraji Hořovic, jedná se o jezdecký areál, který plně vyhovuje všem nárokům na provozování jezdeckého sportu, jedná se o areál s kapacitou 100 boxů, se dvěma krytími jízdárnami 20 x 60 m a 15 x 50 m, s dvěma otevřenými pískovými kolbišti 50 x 70 m a 75 x 80 m, s povrchem ze směsi bílého písku a geotextilní drtě, skokovým materiálem, pásem pro koně, lonžovacím kruhem, a výběhy. Celková plocha obepínající areál je 20 ha.

 

Restaurace v penzionu Ranch

Na dobré jídlo si můžete zajít do nekuřácké restaurace s barem, se zimní zahradou a s výhledem do jezdecké haly. Pro děti dětský koutek. Pro kuřáky je k dispozici venkovní terasa.

Tipy na další penziony v oblasti Středních čech

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Rekreace v okolí Penzion Ranch

Hořovice

Hořovice jsou vstupní branou do nedotčené přírody brdských lesů. Jan Neruda, v jednom ze svých fejetonů, nazval Hořovice „Českým Betlémem“. Hlavní dominantu města tvoří barokně-klasicistní zámek, jehož součástí je zámecký park s proslulou sluneční bránou, který je oblíbeným turistickým cílem.

Hořovice, druhé největší a nejstarší město okresu Beroun, leží jihozápadně od Prahy, na půl cesty mezi Prahou a Plzní, 5 km od dálnice D5. Je to město s veškerou infrastrukturou včetně uznávané nemocnice. Relativní blízkost hlavního města a výborná dopravní dostupnost, činí město stále přitažlivějším, což se projevuje na stoupajícím počtu obyvatelstva.

 

V našem okolí

Samotná poloha penzionu Ranch vybízí k návštěvě vyhlášených kulturních památek středočeského i západočeského kraje, kterými jsou hořovický zámek, nadohled hrady Točník, Žebrák, Karlštejn nebo Křivoklát, zřícenina hradu Valdek nebo zámek Zbiroh, Dobříš, Hluboš, Kozel a Březnice.

Milovníci outdoorových sportů mohou ke svým aktivitám využít brdské lesy, které byly až donedávna pro veřejnost nepřístupné. V současné době jsou již vybrané okrajové části o víkendech a státních svátcích zpřístupněny pro cyklisty a pěší turisty.

K  aktivnímu odpočinku je možno využít městského aquaparku s tobogánem, krytý bazén se saunou a sportovní areál.

Po aktivně prožitém dnu lze využít relaxační program dle nabídky penzionu.

Tyto zážitky a příjemné okamžiky v přírodě Vám zajistí prožít neopakovatelnou atmosféru Vaší dovolené.

 

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI