Penzion Ranch

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Ranch - dovolená Křivoklátsko

Penzion Ranch je situován na rozhraní Křivoklátských lesů, Českého krasu a Podbrdska, nabízí ubytování v klidném prostředí v nejkrásnější části Hořovic. Ubytování se nalézá na samém okraji lesoparku Dražovka , který lze využít k nenáročným vycházkám a cykloturistice zejména pro děti. Samotný penzion je obklopen zelení přilehlého jezdeckého areálu o rozloze 20 ha, kde se můžete Vy i Vaše děti seznámit s chovem koní a koz. V nedalekém rybníku je možnost rybolovu.

Nabídka ubytování v penzionu

 

 • moderně, příjemně a pohodlně zařízené pokoje
 • 13 x dvojlůžkový pokoj
 • 2 x čtyřlůžkový pokoj
 • 2 x apartmán s jednou ložnicí a kuchyňským koutem
 • vlastní sociální zařízení na každém pokoji
 • internet
 • parkoviště přímo u penzionu v oploceném areálu
 • zastřešené venkovní posezení
 • pokoj vhodný pro vozíčkáře
 • bezbariérový přístup
 • pouze nekuřácké pokoje
 • vhodné pro rodiny s dětmi

V nové budově se nachází společenská místnost s barem a terasou, která je ideálním místem pro pořádaní Vašich významných rodinných událostí, jako jsou svatby, promoce, jubilea privátní večírky či firemní akce např. školení, konference nebo prezentace. Společenské prostory o maximální kapacitě 70 osob Vám poskytnou dostatek soukromí.

Naší prioritou je spokojenost zákazníka, vysoká kvalita služeb a příjemné prostředí.


JS Opatrný Hořovice

Jezdecká stáj Opatrný Hořovice sídlí v rodinném areálu na okraji Hořovic, jedná se o jezdecký areál, který plně vyhovuje všem nárokům na provozování jezdeckého sportu, jedná se o areál s kapacitou 100 boxů, se dvěma krytími jízdárnami 20 x 60 m a 15 x 50 m, s dvěma otevřenými pískovými kolbišti 50 x 70 m a 75 x 80 m, s povrchem ze směsi bílého písku a geotextilní drtě, skokovým materiálem, pásem pro koně, lonžovacím kruhem, a výběhy. Celková plocha obepínající areál je 20 ha.

 

Restaurace v penzionu Ranch

Na dobré jídlo si můžete zajít do nekuřácké restaurace s barem, se zimní zahradou a s výhledem do jezdecké haly. Pro děti dětský koutek. Pro kuřáky je k dispozici venkovní terasa.

Tipy na další penziony v oblasti Středních čech

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Rekreace v okolí Penzion Ranch

Hořovice

Hořovice jsou vstupní branou do nedotčené přírody brdských lesů. Jan Neruda, v jednom ze svých fejetonů, nazval Hořovice „Českým Betlémem“. Hlavní dominantu města tvoří barokně-klasicistní zámek, jehož součástí je zámecký park s proslulou sluneční bránou, který je oblíbeným turistickým cílem.

Hořovice, druhé největší a nejstarší město okresu Beroun, leží jihozápadně od Prahy, na půl cesty mezi Prahou a Plzní, 5 km od dálnice D5. Je to město s veškerou infrastrukturou včetně uznávané nemocnice. Relativní blízkost hlavního města a výborná dopravní dostupnost, činí město stále přitažlivějším, což se projevuje na stoupajícím počtu obyvatelstva.

 

V našem okolí

Samotná poloha penzionu Ranch vybízí k návštěvě vyhlášených kulturních památek středočeského i západočeského kraje, kterými jsou hořovický zámek, nadohled hrady Točník, Žebrák, Karlštejn nebo Křivoklát, zřícenina hradu Valdek nebo zámek Zbiroh, Dobříš, Hluboš, Kozel a Březnice.

Milovníci outdoorových sportů mohou ke svým aktivitám využít brdské lesy, které byly až donedávna pro veřejnost nepřístupné. V současné době jsou již vybrané okrajové části o víkendech a státních svátcích zpřístupněny pro cyklisty a pěší turisty.

K  aktivnímu odpočinku je možno využít městského aquaparku s tobogánem, krytý bazén se saunou a sportovní areál.

Po aktivně prožitém dnu lze využít relaxační program dle nabídky penzionu.

Tyto zážitky a příjemné okamžiky v přírodě Vám zajistí prožít neopakovatelnou atmosféru Vaší dovolené.

 

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI