Penzion a restaurace U Čerta

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v penzionu s restaurací, který se nachází v klidné obci Čtyřkoly asi 100m od řeky Sázavy, okres Benašov u Prahy. Okolí nabízí mnoho možností na výlety, cykloturistiku, rybaření, koupání, tenis, paintball, golf a další sportovní vyžití. Nabízíme Vám pěkné ubytování v klidném prostředí u řeky Sázavy. Celková kapacita 24 lůžek.
Všechny pokoje mají vlastní oddělené sociální zařízení a jsou nekuřácké. Pokoje se liší velikostí a vybavením. Pokoj Superior je vybaven vířivou vanou pro dva. Pokoje jsou převážně dvou a tří lůžkové. Disponujeme také dvěma čtyřlůžkovými. Nabízíme ubytování turistů Sázava či ubytování pro vodáky na Sázavě. Prostory pro školení v okolí Prahy, prostory pro rodinné oslavy, svatební hostiny či firemní večírky u Benešova. Restaurace poskytuje 25 míst, pro nekuřáky je k dispozici společenská místnost – 30 míst. Krytá zahrádka má kapacitu 25 míst a terasa (s domečkem pro děti a pískovištěm) – 20 míst. Wellness – využijte nabídku našich wellness služeb a nechte se hýčkat odborníky na masáže, kosmetiku, pedikúru, manikúru a kadeřnické služby přímo u nás.

 

Wellness v penzionu:

  • infra-sauna
  • vířivá vana
  • bazén
  • masáže

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI