Penzion Skalice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion klade důraz na Vaší pohodu a soukromí. O kvalitě našeho ubytování svědčí mnoho spokojených hostů, kteří se k nám opětovně vracejí. Penzion je umístěn v klidném prostředí centrální části města Mladá Boleslav s nádherným výhledem do městského parku a údolí říčky Klenice. Nabízíme Vám kvalitní ubytování v plně vybavených jedenácti pokojích s možností posezení v naší restauraci nebo na terase s rozlehlou udržovanou zahradou. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou a sprchovým koutem, velkými úložnými prostory a psacím stolem. Kapacita penzionu v jedenácti dvoulůžkových a třílůžkových pokojích je 25 lůžek. Restaurace spojená s barem je otevřena každý den od 10hod do 22hod. Po domluvě je také možné posedět déle. Pro ubytováné v penzionu podáváme snídani v ceně ubytování od 6 hodin 30 minut. Restaurace Skalice s kapacitou 42 osob Vám umožní přijemné posezení nebo realizaci firemních večírků, svateb ap.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI