Penzion SPELLER

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

přímo v centru malé české obce Vysoký Újezd . Obec se nachází velice blízko od hranic hlavního města Prahy, ale doposud neztratila svoji svébytnost a kouzelné očarování české vesnic. V současné době vůbec není třeba věnovat celý den tomu, abyste se dostali k našemu pensionu. Kromě toho, dům teď po rekonstrukci má k dispozici vše, co je nutné pro moderní odpočinek.

Jak se k nám dostat:

    pomoci pražské veřejné hromadné dopravy:

    z letiště autobusem číslo 100 do zastávky Zličín, dále potom autobusem číslo 311 do zastávky Vysoký Újezd,
    od hlavního vlakového nádraží metrem do stanice Zličín (žlutá linka B), dále pak autobusem číslo 311 do zastávky "Vysoký Újezd"

    je možné se předem domluvit s námi o tom, že budeme na Vás čekat přímo na letišti a dopravíme Vás na místo osobním autem; jehož přepravní kapacita je maximálně čtyři hosté

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI