Penzion a Sportcentrum Sparing

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Sparing – penzion, restaurace a sportcentrum. Penzion a restaurace se nachází v klidném prostředí, 7 km od Mladé Boleslavi.  Nabízíme ubytování, stravování včetně možnosti pořádání soukromých i firemních akcí. V našem penzionu byla ubytována hudební skupina Elán. Náš penzion pravidelně využívá jak po stránce gastronomické, tak i ubytování fotbalový klub FK Mladá Boleslav. Výhodná poloha našich penzionu na hranici  Českého ráje Vám poskytne maximální pohodlí při služebních cestách, ale stejně dobře jej však můžete využít i pro rekreační pobyt. Nabízíme ubytování ve dvou penzionech. Celková kapacita obou penzionů je 67 lůžek. Provoz restaurace (kapacita 60 míst) s nabídkou teplých i studených jídel ve stylu mezinárodní kuchyně. Možnost využití na pořádání firemních i soukromých akcí (svatby, rauty, firemní večírky). K dispozici altánek s kachlovými kamny s kapacitou 30 míst, vhodný pro pořádání soukromých akcí po celý rok.

 

Penzion Holé Vrchy

Penzion Sparing nabízí ubytování v 16-ti pokojích s celkovou kapacitou 34 lůžek. V  současnosti nabízíme jednolůžkové, dvojlůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Pokoje penzionu jsou útulně zařízeny, vybaveny stylovým nábytkem, součástí každého pokoje je koupelna se sprchou a WC. Na každém pokoji je TV a připojení k internetu zdarma. Cennosti si mohou klienti uschovat v trezoru na recepci. Hotel a celý objekt je střežen kamerovým systémem.

Penzion Kolomuty

Penzion Kolomuty. Naše společnost disponuje dalším ubytovacím zařízením se 14 – ti pokoji s celkovou kapacitou 33 lůžek. K dispozici plně vybavená kuchyňka a společenská místnost /v případě potřeby jako školící místnost/ s TV . Možnost připojení na internet. Po dohodě možnost gastronomických služeb. Penzion se nachází 2 km od Mladé Boleslavi ve směru na Jičín. Objekt je vhodný např. pro soustředění sportovních týmů, společné zájezdy zájmových spolků.

Kongresové a školící služby

Penzion Sparing nabízí vybavené prostory pro pořádání nejrůznějších firemních aktivit spojených se vzděláváním, sportem i odpočinkem.

K dispozici jsou prostory pro tento typ firemních akcí:

 •     Obchodní jednání
 •     Firemní školení
 •     Prezentace firem a jejich výrobků
 •     Semináře
 •     Odborné přednášky
 •     Firemní programy Team buildingového Charakteru
 •     Teambuilding je prostředkem rozvoje a vzdělávání především vyššího a středního managementu, své uplatnění však najde teambuilding i u jiných specifických skupin – projekčních týmů, pracovních kolektivů s nutným zastoupením každodenní spolupráce či skupin specifického pracovního zařazení s nutnou podporou členů ze strany ostatních kolegů.
 •     Workshopy

Nabízíme pronájem následujících prostorů:

 •     Konferenční místnost s kapacitou 25 osob
 •     Celý prostor restaurace s kapacitou 60 osob
 •     Možnost v prostoru altánu s kapacitou 30 osob
 •     Konferenční místnost má k dispozici TV, wifi připojení, DVD přehrávač, 2  flipcharty

Prostory určené pro firemní akce jsou vybaveny WiFi připojením a moderním technickým vybavením .

Podle charakteru akce a podle Vašich požadavků zajistíme různé varianty stolového uspořádání. Samozřejmostí je široká nabídka obědů, večeří, coffee breaků a společenských večírků, které jsou šité na míru pro každého klienta.
 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI