Penzion a Sportcentrum Sparing

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Sparing – penzion, restaurace a sportcentrum. Penzion a restaurace se nachází v klidném prostředí, 7 km od Mladé Boleslavi.  Nabízíme ubytování, stravování včetně možnosti pořádání soukromých i firemních akcí. V našem penzionu byla ubytována hudební skupina Elán. Náš penzion pravidelně využívá jak po stránce gastronomické, tak i ubytování fotbalový klub FK Mladá Boleslav. Výhodná poloha našich penzionu na hranici  Českého ráje Vám poskytne maximální pohodlí při služebních cestách, ale stejně dobře jej však můžete využít i pro rekreační pobyt. Nabízíme ubytování ve dvou penzionech. Celková kapacita obou penzionů je 67 lůžek. Provoz restaurace (kapacita 60 míst) s nabídkou teplých i studených jídel ve stylu mezinárodní kuchyně. Možnost využití na pořádání firemních i soukromých akcí (svatby, rauty, firemní večírky). K dispozici altánek s kachlovými kamny s kapacitou 30 míst, vhodný pro pořádání soukromých akcí po celý rok.

 

Penzion Holé Vrchy

Penzion Sparing nabízí ubytování v 16-ti pokojích s celkovou kapacitou 34 lůžek. V  současnosti nabízíme jednolůžkové, dvojlůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Pokoje penzionu jsou útulně zařízeny, vybaveny stylovým nábytkem, součástí každého pokoje je koupelna se sprchou a WC. Na každém pokoji je TV a připojení k internetu zdarma. Cennosti si mohou klienti uschovat v trezoru na recepci. Hotel a celý objekt je střežen kamerovým systémem.

Penzion Kolomuty

Penzion Kolomuty. Naše společnost disponuje dalším ubytovacím zařízením se 14 – ti pokoji s celkovou kapacitou 33 lůžek. K dispozici plně vybavená kuchyňka a společenská místnost /v případě potřeby jako školící místnost/ s TV . Možnost připojení na internet. Po dohodě možnost gastronomických služeb. Penzion se nachází 2 km od Mladé Boleslavi ve směru na Jičín. Objekt je vhodný např. pro soustředění sportovních týmů, společné zájezdy zájmových spolků.

Kongresové a školící služby

Penzion Sparing nabízí vybavené prostory pro pořádání nejrůznějších firemních aktivit spojených se vzděláváním, sportem i odpočinkem.

K dispozici jsou prostory pro tento typ firemních akcí:

 •     Obchodní jednání
 •     Firemní školení
 •     Prezentace firem a jejich výrobků
 •     Semináře
 •     Odborné přednášky
 •     Firemní programy Team buildingového Charakteru
 •     Teambuilding je prostředkem rozvoje a vzdělávání především vyššího a středního managementu, své uplatnění však najde teambuilding i u jiných specifických skupin – projekčních týmů, pracovních kolektivů s nutným zastoupením každodenní spolupráce či skupin specifického pracovního zařazení s nutnou podporou členů ze strany ostatních kolegů.
 •     Workshopy

Nabízíme pronájem následujících prostorů:

 •     Konferenční místnost s kapacitou 25 osob
 •     Celý prostor restaurace s kapacitou 60 osob
 •     Možnost v prostoru altánu s kapacitou 30 osob
 •     Konferenční místnost má k dispozici TV, wifi připojení, DVD přehrávač, 2  flipcharty

Prostory určené pro firemní akce jsou vybaveny WiFi připojením a moderním technickým vybavením .

Podle charakteru akce a podle Vašich požadavků zajistíme různé varianty stolového uspořádání. Samozřejmostí je široká nabídka obědů, večeří, coffee breaků a společenských večírků, které jsou šité na míru pro každého klienta.
 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI