Penzion Sukorady

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Sukorady nabízí pohodlné a zároveň levné ubytování u Mladé Boleslavi. Samotný penzion (motorest) se nachází 6 km od Mladé Boleslavi v klidné oblasti v obci Březno. K dispozici jsou dvou a třílůžkové pokoje. Každý pokoj má vlastní WC a sprchu, pohodlné postele, TV a připojení k internetu formou WiFi. Součástí penzionu je také restaurace a bowling. Náš penzion je komfortně a prakticky vybaven. Má 5 pokojů po 3 lůžkách a 16 pokojů po 2 lůžkách. Uvádíme zde hlavní služby, informace a přednosti penzionu: levné ubytování – 450 Kč za osobu na noc (v případě dvouch osob na jednom pokoji), příjemné prostředí – příjemný personál, dobrá atmosféra, připojení k internetu – WiFi v celém penzionu zdarma, bowling – v penzionu jsou 2 bowlingové dráhy, restaurace – česká restaurace(kuřácká a nekuřácká stavebně oddělená část) s kvalitní kuchyní a letní terasou, kapacita restaurace 50 + 40 osob, dětské hřiště – součástí penzionu je i jednoduché dětské hřiště, parkování – zajištěno pohodlné parkování přímo u motorestu, pořádání svateb, večírků aj. - možnost pořádání svatebních hostin, oslav apod.
 

Restaurace a bowling

Penzion Sukorady neznamená jen ubytování u Mladé Boleslavi, ale provozuje také příjemnou restauraci a bowling. Restaurace má letní terasu a je otevřena od pondělí do soboty od 10 do 22h a nabízí široký výběr jídel – česká kuchyně i zahraniční recepty. K dispozici jsou 2 bowlingové dráhy. Kuřácká restaurace pro cca 40 osob, a nekuřácká restaurace, která nově po rekonstrukci a je udělána do stylu roubenky s kapacitou 50 osob.

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI