Penzion Sukorady

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Sukorady nabízí pohodlné a zároveň levné ubytování u Mladé Boleslavi. Samotný penzion (motorest) se nachází 6 km od Mladé Boleslavi v klidné oblasti v obci Březno. K dispozici jsou dvou a třílůžkové pokoje. Každý pokoj má vlastní WC a sprchu, pohodlné postele, TV a připojení k internetu formou WiFi. Součástí penzionu je také restaurace a bowling. Náš penzion je komfortně a prakticky vybaven. Má 5 pokojů po 3 lůžkách a 16 pokojů po 2 lůžkách. Uvádíme zde hlavní služby, informace a přednosti penzionu: levné ubytování – 450 Kč za osobu na noc (v případě dvouch osob na jednom pokoji), příjemné prostředí – příjemný personál, dobrá atmosféra, připojení k internetu – WiFi v celém penzionu zdarma, bowling – v penzionu jsou 2 bowlingové dráhy, restaurace – česká restaurace(kuřácká a nekuřácká stavebně oddělená část) s kvalitní kuchyní a letní terasou, kapacita restaurace 50 + 40 osob, dětské hřiště – součástí penzionu je i jednoduché dětské hřiště, parkování – zajištěno pohodlné parkování přímo u motorestu, pořádání svateb, večírků aj. - možnost pořádání svatebních hostin, oslav apod.
 

Restaurace a bowling

Penzion Sukorady neznamená jen ubytování u Mladé Boleslavi, ale provozuje také příjemnou restauraci a bowling. Restaurace má letní terasu a je otevřena od pondělí do soboty od 10 do 22h a nabízí široký výběr jídel – česká kuchyně i zahraniční recepty. K dispozici jsou 2 bowlingové dráhy. Kuřácká restaurace pro cca 40 osob, a nekuřácká restaurace, která nově po rekonstrukci a je udělána do stylu roubenky s kapacitou 50 osob.

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI