Penzion u báby Šubrový

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekonstruovaný objekt s historií v pohostinství, najdete zde vybavené pokoje, k relaxaci slouží i krytá terasa, zázemí poskytne kuchyňka s posezením pouze pro pension.. Komfortní prostředí k přespání na cestě nebo přes víkend. Ubytování na dovolenou pro partu kamarádů, rodinu nebo novomanžele na svatební cestě. Celková kapacita pensionu je 28 osob v dvoulůžkovém, trojlůžkových a čtyřlůžkových pokojích.

Každý pokoj má vlastní sociální vybavení i zázemí pro delší pobyt:
- sprchový kout, umyvadlo, záchod, předsíň.
Pokoje jsou vždy připravené k okamžitému užívání - vybavené ložním prádlem a ručníky.
Společná kuchyňka v patře pensionu. Je zde kuchyňská linka, lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice a stolky se židlemi.
K zapůjčení je u nás připravena cestovní postýlka pro nejmladší spáče.

Dále je ubytovaným k dispozici na posezení příjemná venkovní terasa a krásný lovecký salónek sloužící jako společenská místnost na oslavy, školení, předváděcí akce, svatby, pařby apod.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI