Penzion U Červených vrat

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V penzionu,jehož historie sahá až do roku 1882, Vám nabízíme ubytování pro 20 osob, v 3- a 4-lůžkových pokojích a v apartmánu. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. V apartmánu je vybavený kuchyňský kout s ledničkou. Pro školení nebo jiné společenské akce máte k dispozici společenskou místnost pro cca. 20 osob. V penzionu je možné i uzamčení vlastních jízdních kol. Můžete se připojit k internetu pomocí WIFI. Na venkovním prostranství najdete parkoviště pro osobní automobily a ohniště s posezením. Penzion je provozován celoročně. Objednávky přijímáme na uvedených kontaktech nebo přímo v restauraci u obsluhujícího personálu, která je součástí penzionu. Restaurace, která je součástí penzionu zajišťuje snídaně, obědy a večeře jak pro ubytované hosty penzionu, tak pro ostatní zájemce. V restauraci je možné stravování 60 osob ve vnitřních prostorech a dalších 60 osob na venkovních dvou terasách.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI