Penzion U Kapličky - Malá Hraštice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U kapličky vznikl v roce 2008 v obci Malá Hraštice nedaleko města Dobříš. Náš penzion nabízí ideální podmínky pro ubytování jednotlivců se zájmem o turistiku nebo cyklistiku stejně jako pro větší skupiny například při pořádání firemních večírků nebo soukromých akcí. Náš penzion Vám nabízí bytování v 5. pokojích pro dvě až tři osoby. každý pokoj standardně obsahuje kuchynský kout, sociální zařízení WC a sprchový kout a bezdrátové WiFi připojení zdarma. Celý penzion je zcela nově postaven, pokoje jsou navíc barevně a zařízením rozlišeny. K dispozici je také novomaželský apartmán. V blízkosti penzionu je k dispozici místní restaurace s možností využití pro uzavřené skupiny. Ubytování je možné jak pro jednotlivce, tak je penzion vhodný i pro ubytování firemních akcí nebo soukromých oslav. Pro naše hosty i další návštěvníky je k dispozici stylová restaurace v bezprostřední blízkosti penzionu která Vám může nabídnou kompletní restaurační služby s domácí kuchyní.

 

Mezi další služby které Vám můžeme nabídnou patří například:

  •   - svatební hostiny, promoce, firemní večírky, dětské párty s možností ubytování v penzionu
  •   - venkovní šachy, dětské kuželky, badminton
  •   - uvaziště pro koně

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI