Penzion U Kapličky - Malá Hraštice

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U kapličky vznikl v roce 2008 v obci Malá Hraštice nedaleko města Dobříš. Náš penzion nabízí ideální podmínky pro ubytování jednotlivců se zájmem o turistiku nebo cyklistiku stejně jako pro větší skupiny například při pořádání firemních večírků nebo soukromých akcí. Náš penzion Vám nabízí bytování v 5. pokojích pro dvě až tři osoby. každý pokoj standardně obsahuje kuchynský kout, sociální zařízení WC a sprchový kout a bezdrátové WiFi připojení zdarma. Celý penzion je zcela nově postaven, pokoje jsou navíc barevně a zařízením rozlišeny. K dispozici je také novomaželský apartmán. V blízkosti penzionu je k dispozici místní restaurace s možností využití pro uzavřené skupiny. Ubytování je možné jak pro jednotlivce, tak je penzion vhodný i pro ubytování firemních akcí nebo soukromých oslav. Pro naše hosty i další návštěvníky je k dispozici stylová restaurace v bezprostřední blízkosti penzionu která Vám může nabídnou kompletní restaurační služby s domácí kuchyní.

 

Mezi další služby které Vám můžeme nabídnou patří například:

  •   - svatební hostiny, promoce, firemní večírky, dětské párty s možností ubytování v penzionu
  •   - venkovní šachy, dětské kuželky, badminton
  •   - uvaziště pro koně

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI