Penzion U Kaštánků

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování pro jednotlivce i rodiny, konferenční místnost pro firmy. Zatím máme v nabídce 6 dvoulůžkových pokojů, později přibudou další vícelůžkové. Penzion je přímo propojen s restaurací, nemusíte tedy při nepřízni počasí přebíhat nikudy venku. V naší restauraci je možné posedět, popovídat si, dobře se najíst, nebo pořádat různé společenské akce jako oslavy, svatby a jiné soukromé akce. Možnost ubytování nebo odvozu (nutné dojednat předem). Pokud to počasí dovolí, je možné pořádat venkovní akce s grilováním, uzením v naší udírně a podobně. Z kuchyně nabízíme nejrůznější speciality dle Vašeho přání, samozřejmostí jsou hotová jídla a minutky dle jídelního lístku. Točené pivo, víno, destiláty, nealko, káva, čaj, míchané nápoje dle nabídky. V naší restauraci si můžete objednat různé akce od přátelského posezení po svatby, oslavy nejrůznějších výročí, třídní srazy a podobně.

 

V naší blízkosti se nachází světoznámé Hrusice, rodná ves spisovatele a malíře Josefa Lady, kde také najdete Ladovo muzeum nebo krásný hrusický kostel.

Můžete od nás realizovat cyklovýlety, pěší turistické výlety. Krásnou procházkou může být například pěší či cyklistický výlet na zříceninu Hláska a na Baštírnu u řeky Sázavy, nebo výlet na zámek Konopiště u Benešova.

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI