Penzion U Kožíšků

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion nenabízí stravování, proto našim hostům doporučujeme v blízkosti (cca 12 min. pěšky) od nás útulnou restauraci "Marjána" s výbornou moderní kuchyní dobrým pivem a příznivými cenami. Ubytování u nás si můžete vybrat ze tří různých cenových kategorií: 1. Kategorie: plně vybavené dvou a čtyřlůžkové pokoje: vlastní koupelna se sociálním zařízením, vlastní vybavená kuchyňka a wifi připojení zdarma. 2. Kategorie: manželský pokoj: vlastní koupelna se sociálním zařízením (přes chodbu), lednička, varná konvice a wifi připojení zdarma. 3. Kategorie: levné ubytování: žádané a oblíbené ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích pro stavební firmy, malé živnostníky, cyklistické a turistické zájezdy, rodinné akce, páry atd.: sociální zařízení a koupelny společné na patře (pánské a dámské), varná konvice, TV a wifi připojení zdarma.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI