Penzion U Kožíšků

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion nenabízí stravování, proto našim hostům doporučujeme v blízkosti (cca 12 min. pěšky) od nás útulnou restauraci "Marjána" s výbornou moderní kuchyní dobrým pivem a příznivými cenami. Ubytování u nás si můžete vybrat ze tří různých cenových kategorií: 1. Kategorie: plně vybavené dvou a čtyřlůžkové pokoje: vlastní koupelna se sociálním zařízením, vlastní vybavená kuchyňka a wifi připojení zdarma. 2. Kategorie: manželský pokoj: vlastní koupelna se sociálním zařízením (přes chodbu), lednička, varná konvice a wifi připojení zdarma. 3. Kategorie: levné ubytování: žádané a oblíbené ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích pro stavební firmy, malé živnostníky, cyklistické a turistické zájezdy, rodinné akce, páry atd.: sociální zařízení a koupelny společné na patře (pánské a dámské), varná konvice, TV a wifi připojení zdarma.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI