Penzion U mlýna - Český Sternberk

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází v pěkném prostředí u jezu řeky Sázavy s výhledem na řeku a hrad Český Šternberk. Ubytování poskytujeme v pěti pokojích celkem o osmnácti lůžkách. 3x třílůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový pokoj a 1x pětilůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny standardním nábytkem, tj. válendy, noční stolky, konferenční stolek, taburetky, prádlová komoda, věšák. Každý pokoj má své sociální zařízení - sprchový kout, WC, umyvadlo. Ve všech pokojích jsou instalována elektrická přímotopná tělesa. U penzionu je k dispozici parkoviště, terasa před vchodem do domu pro posezení v letních měsících. Ke stravování je možno využít zařízenou kuchyňku v penzionu (elektrický sporák, lednička, kuchyňská linka) nebo několik blízkých restaurací. Obchod s potravinami je na náměstí. Další možností ubytování je pětilůžkový apartmán se samostatným vchodem. V apartmánu jsou dvě ložnice, jídelna, plně vybavená kuchyně, koupelna, WC. Obchod s potravinami je na náměstí, v místě je také několik restaurací. Parkoviště je k dispozici vedle penzionu. V těsném sousedství penzionu je hospůdka "Mlýnská Šalanda", kde je možno v příjemném prostředí posedět u dobrého jídla a pití.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI