Penzion u muzea - Příbram

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází v těsném sousedství Hornického muzea v Příbrami v historické části Březových Hor. Za historickým domem Vimrovna, ve kterém je obchod s keramickou dílnou, se nalézá ve dvoře prostorný přízemní dům s kompletně vybavenými pokoji zaručujícími maximální pohodlí a klid. Ubytování je vhodné pro turisty, rodiny s dětmi, cyklisty i obchodní cestující. Penzion u muzea nabízí ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích a v apartmánu pro čtyři osoby. Penzion může ubytovat celkem 17 osob. Všechny pokoje jsou prostorné, vybavené samostatnou koupelnou s WC, televizí, připojením na WI-FI. Vstup do pokojů je bezbariérový. Součástí všech pokojů je samostatná kuchyňka. Hosté mají k dispozici vařič, rychlovarnou konvici, mikrovlnou troubu a ledničku. Kávu a čaj mají ubytovaní hosté zdarma. Parkování je možné přímo před domem na náměstí H. Kličky (kamerový systém). V těsné blízkosti penzionu (1-3 minuty chůze) je několik restaurací, kavárna, 2 pizzerie, bufet s teplým občerstvením, trafika a obchod s potravinami.

 

Služby:

  • - možnost úschovy kol
  • - grilování ve venkovním krbu
     

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI