Penzion U Nováků - Roztoky

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion U Nováků se nachází v klidném zeleném městečku na předměstí historické Prahy.Nabízíme vám nově zrekonstruované vnitřní prostory a klidné prostředí, které vám dokáží navodit příjemnou atmosféru po dobu vašeho pobytu.

Pro sportovce je zde možnost vyrážet na pěší i cyklistické výlety po okolí. Oblíbená je zejména trasa při břehu řeky Vltavy (přívozem se lze dopravit i na druhý břeh) a přírodními rezervacemi Roztocký háj – Tiché údolí a Údolí Únětického potoka. Zde jsou chráněny lesní porosty, niva přirozeného toku potoka, skalní stepi a zbytky vřesovišť. Je zde možné spatřit např. ještěrku zelenou, otakárka fenyklového nebo žlunu šedou. Z hlediska druhového bohatství hmyzu patří toto území k nejbohatším v Praze.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI