Penzion U tuláka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U tuláka nabízí pět dvoulůžkových pokojů s možností dvou přistýlek na každý pokoj. Můžete si vybrat jednu ze tří pestrobarevných kombinací a to ze žluté, oranžové a zelené. Jeden z našich návštěvníků k této barevnosti řekl: „Nejdříve jsem se toho trochu lekl, ale musím říci, že tak příjemně jsem se nikdy necítil. Pokoj to velmi rozzáří a zateplí.“ Co se týká vybavení pokojů, blíží se tříhvězdičkovému hotelu. Každý pokoj má své sociální zařízení se sprchovým koutem, televizor, předsíň se šatní skříní a postele z masivního dřeva. Stravování pak obstará restaurace , kde je možné si domluvit speciálně upravené menu. Balkon nahrazuje ochoz okolo celého objektu, ze kterého je výborný výhled na okolní krajinu. Zásluhou menší kapacity náš rodinný podnik přímo vybízí k pořádání uzavřených společenských akcí jako jsou menší svatební hostiny, firemní oslavy, rauty a další. Jsme schopní se přizpůsobit jakýmkoli Vaším požadavkům. Naší předností je také nekuřácké prostředí.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zajímavosti v okolí                       
                                  
Pokud hledáte místo, kde byste mohli strávit příjemnou aktivní dovolenou s možností vidět mnoho zajímavých věci, tak Dobřichovice a tudíž i Penzion U tuláka jsou vhodnou volbou. Leží totiž v místech, odkud je to jen pár kilometrů k mnoha zajímavým místům.

V samotných Dobřichovicích se nachází křížovnický zámeček a naučná stezka, je zde nově zrekonstruované náměstí s různými obchody a nakupovat můžete i ve větším obchodním centru. Místní lokalita je také vhodná pro sportovce. V centru města je rozlehlé sportoviště s fotbalovým hřištěm, velkým betonovým placem, a dvěma sportovními halami. V případě zájmu lze zajistit i sportovní soustředění. Kromě toho je zde mnoho cyklostezek a milovníci túr si mohou projít brdské lesy.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI