Penzion U tuláka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U tuláka nabízí pět dvoulůžkových pokojů s možností dvou přistýlek na každý pokoj. Můžete si vybrat jednu ze tří pestrobarevných kombinací a to ze žluté, oranžové a zelené. Jeden z našich návštěvníků k této barevnosti řekl: „Nejdříve jsem se toho trochu lekl, ale musím říci, že tak příjemně jsem se nikdy necítil. Pokoj to velmi rozzáří a zateplí.“ Co se týká vybavení pokojů, blíží se tříhvězdičkovému hotelu. Každý pokoj má své sociální zařízení se sprchovým koutem, televizor, předsíň se šatní skříní a postele z masivního dřeva. Stravování pak obstará restaurace , kde je možné si domluvit speciálně upravené menu. Balkon nahrazuje ochoz okolo celého objektu, ze kterého je výborný výhled na okolní krajinu. Zásluhou menší kapacity náš rodinný podnik přímo vybízí k pořádání uzavřených společenských akcí jako jsou menší svatební hostiny, firemní oslavy, rauty a další. Jsme schopní se přizpůsobit jakýmkoli Vaším požadavkům. Naší předností je také nekuřácké prostředí.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zajímavosti v okolí                       
                                  
Pokud hledáte místo, kde byste mohli strávit příjemnou aktivní dovolenou s možností vidět mnoho zajímavých věci, tak Dobřichovice a tudíž i Penzion U tuláka jsou vhodnou volbou. Leží totiž v místech, odkud je to jen pár kilometrů k mnoha zajímavým místům.

V samotných Dobřichovicích se nachází křížovnický zámeček a naučná stezka, je zde nově zrekonstruované náměstí s různými obchody a nakupovat můžete i ve větším obchodním centru. Místní lokalita je také vhodná pro sportovce. V centru města je rozlehlé sportoviště s fotbalovým hřištěm, velkým betonovým placem, a dvěma sportovními halami. V případě zájmu lze zajistit i sportovní soustředění. Kromě toho je zde mnoho cyklostezek a milovníci túr si mohou projít brdské lesy.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI