Penzion U Vondráčků

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion u Vondráčků se nachází v osadě Chlum u Nalžovic, na pravé straně silnice č. 119 vedoucí ze Sedlčan na Prahu. Penzion leží na klidném místě nedaleko řeky Vltavy, poblíž rekreačních oblastí Oboz a Častoboř. Zdejší krajina Vás zaujme svou malebnou členitostí, kterou dotváří koryto řeky Vltavy. Penzion u Vondráčků nabízí celoroční ubytování pro cca 15 lidí. K dispozici jsou tyto pokoje: 1 x 3 lůžka + 2 přistýlky, 1 x 3 lůžka bez přistýlky, 1 x 2 lůžka + 1 přistýlka a 1x 2 lůžka bez přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC + sprcha), televizor a rádio. Dále lze zapůjčit satelit nebo video. Parkování je možné ve dvoře. Součástí penzionu je restaurace nabízející celodenní stravování. Určitě si vyberete z bohaté nabídky hotových jídel domácí kuchyně. Dále nabízíme minutky na ohni či možnost opékání a grilování. Naše vinárna poskytuje široký výběr kvalitních bílých i červených vín. Posedět můžete též na venkovní kryté zahrádce. Rádi pro Vás uspořádáme menší ( cca pro 20 až 25 lidí) svatbu či promoční oslavu. V areálu penzionu je prodejna potravin a nápojů, otevřeno denně od 9.00 do 22.00 hodin.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

VÝLETY

Penzion je díky své poloze výhodný jako výchozí místo pro podnikání výletů do okolí středního Povltaví. Zdejší krajina uspokojí jak pěší turisty, tak i milovníky cykloturistiky ( možnost zapůjčení kol přímo v penzionu). Podél řeky Vltavy vede 12 km dlouhá naučná stezka Drbákov- Albertovy Bílé skály, naučná stezka Vymyšlená pěšina a mnoho dalších zajímavých turistických tras. Koupání je možné v řece Vltavě - Cholín, Oboz, Častoboř, Slapy. Lze zde zapůjčit vodní lyže či motorový člun. V dosahu je též zámek Konopiště, Dobříš, hrad Vysoký Chlumec, skanzen staveb Středního Povltaví ve Vysokém Chlumci, Městské muzeum v Sedlčanech apod.
Rozhledny: Osečany - Drahoušek, Petrovice - Kuníček. V nedalekých Hrazanech bylo nově otevřeno největší keltské opidium v Evropě.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI