Penzion a ubytovna Pavel Picek

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion a ubytovna Bakov nabízí ubytování pro jednotlivce, skupiny nebo firmy. V apartmánech je k dispozici základní vybavení (kuchyňka, nádobí, televize, lednice, mikrovlnná trouba...). 300 metrů od penzionu se nachází sportovní centrum (sauna, solárium, bowling, spinning, squash, fitness, sportbar, restaurace). Ubytování jednotlivců: Penzion a ubytovna Bakov nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro jednotlivce i skupiny. Pokoje na ubytovně jsou dvou až pětilůžkové a pro dva pokoje je jedno sociální zařízení.

Ubytování firem

Penzion a ubytovna Bakov nabízí také pohodlné ubytování pro firmy a jejich zaměstnance.

Ubytování pro turisty

Nabízíme příjemné ubytování regionu Středočeský kraj v obci Bakov nad Jizerou. Ubytování je zajímavé svou polohou, v blízkosti města Bakov nad Jizerou

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI