Penzion a ubytovna Pavel Picek

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion a ubytovna Bakov nabízí ubytování pro jednotlivce, skupiny nebo firmy. V apartmánech je k dispozici základní vybavení (kuchyňka, nádobí, televize, lednice, mikrovlnná trouba...). 300 metrů od penzionu se nachází sportovní centrum (sauna, solárium, bowling, spinning, squash, fitness, sportbar, restaurace). Ubytování jednotlivců: Penzion a ubytovna Bakov nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro jednotlivce i skupiny. Pokoje na ubytovně jsou dvou až pětilůžkové a pro dva pokoje je jedno sociální zařízení.

Ubytování firem

Penzion a ubytovna Bakov nabízí také pohodlné ubytování pro firmy a jejich zaměstnance.

Ubytování pro turisty

Nabízíme příjemné ubytování regionu Středočeský kraj v obci Bakov nad Jizerou. Ubytování je zajímavé svou polohou, v blízkosti města Bakov nad Jizerou

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI