Penzion V Údolí - Mšeno

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytovací zařízení rodinného typu, ležící v CHKO Kokořínsko, 5 km od hradu Kokořín. Je vybudované z podkrovní části bývalé usedlosti, ležící v lesnatém údolí 400 m od hlavní silnice v obci Vojtěchov. K ubytování nabízíme 9 lůžek, rozdělených do 2, 3 a 4 lůžkového pokoje, s vlastními koupelnami a WC. Plně vybavená kuchyň s jídelním koutem je společná, stejně jako venkovní posezení na terase a otevřené ohniště. Parkování je v místě, na uzavřeném parkovišti. Stravování je možné v 1 km vzdálené stylové restauraci v Ráji. Pro ubytované jsou za poplatek k dispozici horská kola.
 

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Letní aktivity

ke koupání koupaliště ve Mšeně, rybník v Nedamově, provozování vodních sportů a koupání v Máchově jezeře (skluzavky, tobogán, skoky na laně, půjčovna lodí a šlapadel, jízdy výletní lodí atd.) Projížďky na koních, turistika a cykloturistika v místě.

Tipy na výlet

hrady Kokořín a Bezděz, zámek Houska, historické město Mělník, pískovcové skály v těsném okolí (Pokličky, Bludiště, Skalní město a jiné).

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI