Penzion V Údolí - Mšeno

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytovací zařízení rodinného typu, ležící v CHKO Kokořínsko, 5 km od hradu Kokořín. Je vybudované z podkrovní části bývalé usedlosti, ležící v lesnatém údolí 400 m od hlavní silnice v obci Vojtěchov. K ubytování nabízíme 9 lůžek, rozdělených do 2, 3 a 4 lůžkového pokoje, s vlastními koupelnami a WC. Plně vybavená kuchyň s jídelním koutem je společná, stejně jako venkovní posezení na terase a otevřené ohniště. Parkování je v místě, na uzavřeném parkovišti. Stravování je možné v 1 km vzdálené stylové restauraci v Ráji. Pro ubytované jsou za poplatek k dispozici horská kola.
 

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Letní aktivity

ke koupání koupaliště ve Mšeně, rybník v Nedamově, provozování vodních sportů a koupání v Máchově jezeře (skluzavky, tobogán, skoky na laně, půjčovna lodí a šlapadel, jízdy výletní lodí atd.) Projížďky na koních, turistika a cykloturistika v místě.

Tipy na výlet

hrady Kokořín a Bezděz, zámek Houska, historické město Mělník, pískovcové skály v těsném okolí (Pokličky, Bludiště, Skalní město a jiné).

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI