Penzion Ve Století

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Restaurace a penzion Ve Století se nachází v centru obce Loděnice, vzdálené cca 15 km do Prahy, s vynikající dopravní dostupností (dálnice D5). Kromě výborné kuchyně a romantického prostředí nabízíme ubytování ve 2 a 4 lůžkových pokojích s jedinečnou atmosférou. K dispozici je 9 pokojů s maximální celkovou kapacitou 30 osob včetně přistýlek. Každý pokoj je vybaven barevným televizorem se satelitními programy a sociálním zařízením se sprchou a WC. V celém objektu restaurace a penzionu je k dispozici vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu. Vysokorychlostní přístup k internetu jistě ocení zákazníci, kteří si k nám nepřijeli odpočinout, ale jsou na obchodní cestě. V bezprostřední blízkosti penzionu je parkoviště s 80 parkovacími místy.

 

Konferenční místnost

Pro vaše úspěšná jednání, prezentace, školení, semináře a jiné příležitosti, můžete využít naši konferenční místnost. Místnost je vybavena dataprojektorem, plátnem, flipchartem, kvalitním ozvučením, multifunkčním zařízením (copy, tisk) a bezdrátovým vysokorychlostním internetem. Konferenční místnost je plně klimatizována.

Kapacita zasedací místnosti je 30 míst.

Možné jsou různé sestavy stolů.

Občerstvení zajišťuje restaurace.
 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI