Penzion Vltavanka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování a restaurační služby. Penzion Jizera naleznete v obci Jizerní Vtelno na trase Mladá Boleslav - Mělník. Profesionální přístup a bohatá nabídka jídel a nápojů jsou u nás samozřejmostí. Každý den pro Vás připravujeme kvalitní, vyvážené denní menu za rozumnou cenu. Vybere si každý. Ubytování: 6 x 2 lůžkový pokoj s možností přistýlky. Náš penzion se nachází přímo u restaurace a je tedy v těsné blízkosti pláže a vody. Je ideálním místem pro Vaše ubytování na Slapské přehradě.

Celkem nabízíme 8 standartních pokojů, 1 bezbariérový plně uzpůsobený pokoj a 1 turistický pokoj. Ubytování je prostorné, moderně řešené.

Naší snahou a myšlenkou při provozování penzionu Vltavanka je zejména individuální přístup ke každému z Vás – z našich klientů. To se odráží na možnostech a variabilitě ubytování.

Kapacita penzionu je 10 apartmánových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Ubytovat lze jednotlivce i početné skupiny. V ceně ubytování jsou vždy lůžkoviny a ručník.

Stravování pro Vás, ubytované, je zajištěno v restauraci, která je součástí komplexu Vltavanka. I zde nás zajímá Vaše přání! Nabídka pokrmů je pestrá, přesto nás neváhejte informovat o případných požadavcích. I dobré jídlo dotváří příjemný pobyt.voulůžkové pokoje jsou vybaveny  sprchovým koutem a WC.  Možnost zapůjčení TV.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI