Penzion Vltavanka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování a restaurační služby. Penzion Jizera naleznete v obci Jizerní Vtelno na trase Mladá Boleslav - Mělník. Profesionální přístup a bohatá nabídka jídel a nápojů jsou u nás samozřejmostí. Každý den pro Vás připravujeme kvalitní, vyvážené denní menu za rozumnou cenu. Vybere si každý. Ubytování: 6 x 2 lůžkový pokoj s možností přistýlky. Náš penzion se nachází přímo u restaurace a je tedy v těsné blízkosti pláže a vody. Je ideálním místem pro Vaše ubytování na Slapské přehradě.

Celkem nabízíme 8 standartních pokojů, 1 bezbariérový plně uzpůsobený pokoj a 1 turistický pokoj. Ubytování je prostorné, moderně řešené.

Naší snahou a myšlenkou při provozování penzionu Vltavanka je zejména individuální přístup ke každému z Vás – z našich klientů. To se odráží na možnostech a variabilitě ubytování.

Kapacita penzionu je 10 apartmánových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Ubytovat lze jednotlivce i početné skupiny. V ceně ubytování jsou vždy lůžkoviny a ručník.

Stravování pro Vás, ubytované, je zajištěno v restauraci, která je součástí komplexu Vltavanka. I zde nás zajímá Vaše přání! Nabídka pokrmů je pestrá, přesto nás neváhejte informovat o případných požadavcích. I dobré jídlo dotváří příjemný pobyt.voulůžkové pokoje jsou vybaveny  sprchovým koutem a WC.  Možnost zapůjčení TV.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI