Polosamota Buchov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dva objekty k pronájmu jsou součástí stylové usedlosti v osadě Buchov, který se nachází uprostřed polí a lesů v Kraji blanických rytířů mezi Benešovem a Vlašimí, na dohled od bájné hory Blaník. Součástí usedlosti je malé hospodářství na principech agroturistiky. Ubytování je provozováno v rámci ekologicky šetrného cestovního ruchu v místě s mnoha realizovanými rozvojovými projekty. Ubytování pro 6 až 15 osob v šesti ložnicích ve dvou samostatných částech. K objektu patří rozlehlá zahrada s rybníkem, dále je zde zahradní sprcha a nafukovací bazén o průměru 3 metry. Zahrada je také vybavena sezením, ohništěm a přenosným zahradním grilem.  Prolézačka s houpačkami, provazovým žebříkem a skluzavkou, dřevěná chaloupka, trampolína, ovce, kozy, kachny, kočky. Pro děti jsou připraveny dětské židle, vrátka na schodišti, k dispozici jedna mobilní postýlka.

 

Stodola (min. 6 - max. 9 osob)

V přízemí je velký obývací pokoj s krbem a vybaveným kuchyňským koutem (nádobí, myčka na nádobí, plynový sporák, lednice, mikrovlnná i elektrická trouba), ložnice se dvěma samostatnými lůžky, 2x toaleta a koupelna se sprchovým koutem. K dispozici je připojení k internetu prostřednictvím WiFi.

V patře je galerie s vchodem do tří ložnic. První má tři samostatná lůžka, druhá dvě samostatná lůžka a třetí dvoulůžko.

Domeček (min. 4 - max. 6 osob)

V přízemí je koupelna s toaletou a sprchovým koutem, v patře jsou dva pokoje. V prvním pokoji jsou dvě samostatná lůžka a jedna širší (140 cm) rozkládací postel, ve druhém pokoji je dvoulůžko a jedna širší rozkládací postel. Wifi k dispozici.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI