Rekreace pro děti a kemp Blaník

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační středisko Blaník – CHKO BLANÍK

Oblast
CHKO Podblanicko – 4 km pod horou Blaník, 2 km Louňovice pod Blaníkem, okr. Benešov, cca 70 km od Prahy

Ubytování
v 6ti zděných domcích, v každém je 8 pokojů s celkem 38 lůžky a vstupní hala (klubovna), kterou lze využít i jako učebnu. Ideální je jeden domek pro jednu třídu. Pro pedagogický dozor jsou k dispozici pokoje s vlastní koupelnou, pro děti je společné sociální zařízení včetně sprch na chodbě.
 

Kapacita: 180 lůžek

 

Rekreační středisko BlaníkRekreační středisko Blaník

Prostory vhodné pro taneční a jiné pohybové aktivity
malý a velký taneční sál (parkety zrcadlová stěna), velká klubovna – podlaha prkna. Dále je možnost pohybových aktivit na zastřešené terase o rozměru 150 m2 (povrch litá zátěžová podlaha). V případě hezkého počasí je možné využít velkého venkovního hřiště před domky (povrch asfalt), kde je zavedena i elektřina pro připojení aparatury.

Společenské místnosti a hřiště
Každý domek má svou klubovnu, v areálu je ještě možnost využít učeben pod jídelnou či v ubytovací části, 4 x stolní tenis, dětské houpačky, basketbalové, fotbalové a softbalové hřiště, 3 volejbalové hřiště, fotbalové a flórbalové branky. Možnost koupání na přehrazené řece, zapůjčujeme lodě (kanoe).


Chatová osada Blaník - CHKO Blaník

Oblast
CHKO Blaník – 4 km pod horou Blaník, 2 km Louňovice pod Blaníkem, okres Benešov, cca 75 km od Prahy (druhá část rekreačního areálu Blaník)

Ubytování
6 chat typu Hubert, každá s velkou ložnicí (5 lůžek) a obývacím pokojem (5 lůžek), postele jsou vybavené ložní soupravou. Chaty mají vlastní sociální zařízení se sprchou, elektřinu, terasu na posezení a vlastní travnatý prostor, který poskytuje soukromí pro skupinu či rodinnou rekreaci.
 

Kapacita: 60 lůžek

 

Blaník chatyBlaník chaty

Vybavení
dva taneční sály se zrcadlovou stěnou – povrch parkety, klubovny, velká zastřešená terasa o rozměru 150 m 2 (povrch litá zátěžová podlaha). Taneční klubovna s dřevěnou podlahou, stolní tenis, dětské houpačky, basketbalové, fotbalové a softbalové hřiště, 3 volejbalové hřiště, fotbalové a flórbalové branky. K dispozici je vlastní učebna s disko klubem v hlavní budově jídelny. Možnost koupání na přehrazené řece, zapůjčujeme bezplatně lodě (kanoe).

 

Další kempy a střediska v oblasti Střední Čechy naleznete zde


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Ceník pro skupiny

Základní škola
- děti do 14 let
270 - 280 Kč/osoba/noc včetně ubytování s plnou penzí
ŠvP od 4 nocí - na 10 dětí 1 místo zdarma, ostatní 320 Kč/noc včetně plné penze
Střední škola
- děti od 15 let
290 Kč/osoba/noc ubytování s plnou penzí
dospělí 320 Kč/osoba/noc
Firemní akce
- smluvní ceny
ubytování 200 Kč/osoba/noc
ubytování s plnou penzí 400 Kč/osoba/noc
ubytování s polopenzí 350 Kč/osoba/noc
Táborové skupiny
- smluvní ceny
Pronájem rekreačních zařízení s vlastním vařením:
RS Naděje a RS Zátiší
Výlety a víkendy (1-3 noci)cena se navyšuje o 10 Kč/noc, skupiny jezdí s vlastním spacákem, eventuelně si jednorázově připlatí 30 Kč/osoba za ložní povlečení

 

Ceník pro rodinnou rekreaci
 

5 600 Kčtýdenní pronájem chaty - cena pro 4 osoby
1 000 Kčpříplatek za další osobu/týden
1 050 Kčpolopenze/za osobu/týden
700 Kč - děti do 12 let
1 400 Kčplná penze/za osobu/týden
1 050 Kč - děti do 12 let

 

Rekreace pro rodiny pouze rekreační středisko Blaník, rekreační středisko Naděje a rekreační chalupa Rohozná - Vysočina.

Ceny skupinových pobytů jsou vždy smluvní, konkrétní výše je stanovena termínem a typem ubytování, věkem dětí, délkou pobytu a počtem účastníků. Ceny zahrnují ubytování a stravu 5 x denně včetně DPH.
Pro školy v přírodě poskytujeme pobyt a stravu 1 pedagogickému pracovníkovi na 10 žáků zdarma, dále je možnost dohodnout se na zajištění dopravy a vytížení autobusů při výměně turnusů.

Skupinovým pobytům nabízíme zajištění programu. Cenovou kalkulaci Vám na vyžádání zašleme mailem.

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Sportovní aktivity v okolí

školní tělocvična na basket, volejbal, fotbalové hřiště, jízda na koních - EKO farma Louňovice, cyklo-stezky a turistitické trasy.

Autobusové výlety
- zprostředkujeme kontakty na autobusovou dopravu.
Možnost zajištění dopravy autobusových výletů do: Kutné Hory, Zámek Konopiště, Zámek Jemniště, hrad Český Šternberk, město Tábor, Chýnovské jeskyně, hvězdárna ve Vlašimi atd.

Turistické výlety
rozhledna Velký Blaník 6 km, zřícenina Malý Blaník 4 km, jezdecká farma Louňovice 2 km, kozí farma s ochutnávkou sýrů a mléka 1 km, v Louňovicích je muzeum včelařství, v obci Kamberk je školní a vesnické muzeum – ukázky obecné školy na přelomu 19. století. Hezká příroda, dostatek lesů, pěkné vycházky v CHKO Blaník.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI