Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Rekreační areál a hotel Valnovka - Kamenice

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Hotel a areál Valnovka - ubytování 20 km od Prahy

Náš rodinný hotel se nachází v malebném kraji barona Ringhoffera v obci Ládví. Je vzdálen cca 20 km od Prahy. Místo je tedy vhodné nejen k výletům do Prahy, ale i do nedalekého golfového centra Štiřín, Velkých Popovic (možno zařídit prohlídky Velkopopovického pivovaru pro skupiny). Také můžete navštívit nedaleké Ladovy Hrusice, nebo zámek Konopiště. K službám našeho hotelu patří příjemná restaurace se stavebně odděleným prostorem pro nekuřáky a dětským koutkem. U hotelu je rozlehlá zahrada s grilem a prostorem s prolézačkami pro děti. Našim hostům je k dispozici také tělocvična, dětská herna, po předchozí dohodě lze zajistit i hlídání dětí. Ubytování poskytujeme  ve dvou až čtyřlůžkových nově zrekonstruovaných pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením.

Naše zařízení (hotel + restaurace) je vhodné pro pořádání rodinných oslav, svateb, firemních večírků, podnikových školení, ozdravných pobytů či přátelského posezení u grilu. Na objednání Vám rádi připravíme novomanželské apartmá. Hotel je dále vybaven úschovnou kol a dílnou na drobné opravy.

 

Ubytování hotel Valnovka

Ubytování poskytujeme ve dvou až čtyřlůžkových nově zrekonstruovaných pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita je 32 lůžek.

 

Turistická ubytovna Valnovka

Ubytování poskytujeme v jedno a doulůžkových nově zrekonstruovaných pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita je 13 lůžek.

 

Služby v hotelu

Služby uvedené níže jsou v hotelu dostupné po předchozí objednávce.

Tělocvična

Pronájem tělocvičny za 250 Kč/hod. K dispozici je pro Vás 50m2 plochy s vlastním sociálním zařízením (WC a sprcha).

Vybavení

 • Žíněnky
 • Ripstole
 • Míče

 

Manikůra - pedikůra

Manikura

 • Nehtová modeláž
 • Modeláž gelem
 • Gel na přírodní nehty
 • Gel –lak (novinka)

Pedikura

 • Mokrá pedikura + masáž
 • Wellness pedikura (Peeling nohou + masáž + parafínový zábal)
 • Odstranění kuřích ok, zarůstajících nehtů
 • Nehtová modeláž – Francie gelem
 • Gelové nehty na nohou
 • Nová metoda – Gel lak

Objednání po telefonické dohodě.

 

Pronájem konferenčního/tanečního sálu

Možost pronájmu konferenčního sálu s kapacitou 60 osob. Sál je možné využít i jako taneční. Cena pronájmu dohodou.

 

Masáže

V našem hotelu můžete využít bohatou nabídku masérských služeb. Nabízíme Vám širokou škálu masáží od klasické masáže po masáž obličeje lávovými kameny.


Relax Centrum Valnovka

Nabízí k využití bazén 12x5 metrů, výřivku se slanou vodou a saunu.

Organizujeme kurzy plavání a cvičení dětí, aquaaerobik, aquafit, kondiční plavání. Dále nabízíme masáže, fyzioterapii, RHB cvičení ve vodě a aquahealing.

Od února 2013 budou kurzy plavání a cvičení probíhat ve spolupráci s klubem Kapička.

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Co je v okolí

V okolí našeho hotelu je k nalezení řada aktivit jako je turistika, cykloturistika, kulturní zážitky, sportovní vyžití, houbaření, a další.

 

Nejbližší okolí hotelu

Zámek Štiřín

Zámek Štiřín leží 25 km jihovýchodně od centra Prahy, v romantickém prostředí barokního zámku obklopen několika rybníky. Součástí areálu je zámecký park v anglickém stylu. Rozsáhlý areál nabízí široké spektrum hotelových služeb a možností sportovního a kulturního vyžití, stejně jako relaxace a odpočinku.

 

 

Zámek Konopiště

Původně hrad ze 13. století založený po vzoru francouzských kastelů, dnes zámek neodmyslitelně spojený se svým posledním šlechtickým majitelem Františkem Ferdinandem d’Este. V rámci prohlídkových okruhů uvidíte reprezentační a hostinské pokoje, sbírku zbraní a loveckých trofejí i soukromé pokoje Františka Ferdinanda. Na zámku je rovněž muzeum sv. Jiří a střelnice. Za návštěvu stojí také nádherná Růžová zahrada a zámecký park.

 

Velké Popovice - pivovar

Pivovar ve Velkých Popovicích byl založen roku 1870 a už roku 1874 zde byla také uvařena první várka piva. V současnosti patří pivovar mezi tři největší pivovary v České Republice a je klíčovou součástí společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s. .

 

 

Ladovy Hrusice

Tento malebná vesnice, která leží přibližně 35km od Prahy, je úzce spjata s osobností a dílem jedné z nejvýznamnějších osobností českého výtvarného umění i literatury, s panem Josefem Ladou. Josef Lada se zde narodil a po značnou část života zde také žil.

 

 

Stravování

Restaurace v areálu Valnovka

K službám našeho hotelu patří příjemná restaurace se stavebně odděleným prostorem pro nekuřáky a dětským koutkem. U hotelu je rozlehlá zahrada s grilem a prostorem pro děti s prolézačkami. Stravování v hotelové restauraci lze zajistit předem. Snídaně jsou servírované, či formou bufetu. Obědy, večeře - bohatý výběr hotových, či minutkových jídel.

 

OTEVÍRACÍ DOBA RESTAURACE

Po - Čt

11:00 - 22:00

Pá - So

11:00 - 23:00

Ne

11:00 - 15:00

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI