Rekreační dům Klenovice

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dobře vybavený prostorný prázdninový dům s velkým bazénem, tenisovým kurtem a krbem situovaný v obci Klenovice, 3 km od přehrady Orlík. Dům se nachází v okrajové části malé obce Klenovice, která se nalézá v kopci nad přehradní nádrží Orlík. Jedná se o místo, které je vyhledáváno především milovníky vodních sportů a koupání. Okolí nabízí množství značených cykloturistických stezek a historických památek.

Vybavenost a možnosti ubytování

Rekreační dům stojí na velkém a oploceném pozemku. Hlavním vchodem z přední části se vchází na chodbu (zrcadlo, skříň, věšák) v přízemí, z které se dále jde do ložnice A (lůžka, 2x noční stolky, 2x lampičky, skříň, křeslo), ložnice B (lůžka, 2x noční stolky, 2x lampičky, skříň, křeslo), ložnice C (lůžka, dětská postýlka, zrcadlo, skříň, 3x lampičky, noční stoky), na sociální zařízení A (vana se sprchou, umyvadlo, WC, pračka) a skrz průchozí kuchyň do společenské místnosti (bar, barové židličky, lednice, rádio, krb, 3x stůl, 3x lavice, 8x židle, dětská židlička). Za společenskou místností je herna (stolní tenis) se vstupem na terasu a se sociálním zařízením C (2x umyvadlo, 2x WC, sprcha).

V prvním patře je k dispozici ložnice D (lůžka, 2x noční stolek, skříň, lampička), ložnice E (lůžka, 2x noční stolek, lampička, křeslo, velká šatní skříň), ložnice F (lůžka, 2x noční stolek, lampička, 2x židle, šatní skříň), obývací pokoj (gauč, 2x křeslo, konferenční stolek, TV + SAT) a sociální zařízení B (vana se sprchou, WC, umyvadlo, bojler). Ložnice E a F mají společný balkón. Na zatravněném pozemku je klientům k dispozici vlastní venkovní bazén, venkovní posezení (zahradní nábytek), krb, basketbalový koš, houpačku pro děti a tenisový kurt.

Chata dům Klenovice s bazéneminteriér chaty Klenovice

Majitel neposkytuje povlečení. Objekt je situován u méně frekventované cesty vedoucí k přehradě Orlík - od silnice je dům oddělen vzrostlými tůjemi. Ubytovatelé na objednávku mohou zajistit adrenalinový zážitek pro 14 osob - Paintball.


 

Ubytujeme Vás také v našem kempu s chatkami Orion Trhovky, nebo v rekreačním domě Radava

 

Galerie
Ceník

Ceník pro chatu /rekreační dům Klenovice

13 lůžek + postýlka
červenec/srpen
noc
4200,-Kč
13 lůžek + postýlka
ostatní měsíce
noc
3840,-Kč

 

Kontakt

Krásná Hora nad Vltavou 191
Pro dotazy / rezervace / poptávky využíjte prosím kontaktní formulář

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu

Klubová karta
V případě, že jste vlastníkem "klubové karty Kempy-chaty.cz" nezapomeňte do objednávky uvést slevu, která přináleží pod tohle zařízení + číslo Vaší klubové karty.
Info a možnost získání klubové karty zde

Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI