Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko Chaty Panský mlýn

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chaty Panský mlýn - Hodkov
 

Nově zrekonstruované ubytovací zařízení se nachází v těsné blízkosti Panského rybníka v obci Hodkov. Nabízíme prostorné čtyř až šesti lůžkové chaty. Chata je vybavena kuchyní,  jídelním koutem a ložnicí. Chaty jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Naleznete tu zázemí pro klidnou a spokojenou dovolenou.
Chatky jsou prostorné (6 x 5 m ), mají plně vybavenou kuchyňku, sociální zařízení je společné.
 

Vybavení chaty

povlečení, lednice, veškeré nádobí, vařič, rychlovarná konvice, kamna na tuhá paliva.
 

Další informace

 • Parkování pro ubytované je možné zdarma vedle chaty, středisko je oploceno.
 • Pobyt domácích miláčků je povolen pouze po dohodě s provozovatelem a pouze malých plemen.
 • V areálu se nachází ohniště, udírna, hřiště, pískoviště, houpačky, prolézačka a kolotoč.
 • Dostanete se k nám autem, autobusem (1 km), vlakem (300 metrů).

 

Rybolov v areálu

 • Rybolov  je provozován pouze s použitím háčků bez protihrotů.
 • Srkačky zakázány.
 • Jeseter a lín celoročně hájen.
 • Při manipulaci s rybou je použití podložky pod ryby povinné.
 • Lov ryb je povolen 24 hodin nonstop                      

 
Pravidla rybolovu

1. Lov ryb  smí provádět pouze osoba vlastnící platné povolení k lovu.

2.  Lov ryb je povolen na 3 udice. Každá udice může mít pouze jeden návazec s jedním jednoháčkem bez protihrou . Při lovu na položenou vyžadujeme použití průběžné montáže (tj. průběžná olova nebo závěsy - olovo při utržení ryby samovolně odpadne a ryba ho netahá za sebou).

3.  V rámci zdraví ryb se vyžaduje používat háčky bez protihrotů. Je zakázáno používat pletené šňůry , povoleny návazce z olověnky nebo fluorocarbon. Děkujeme za pochopení.

4. Z důvodů velkého množství trofejních ryb vyžadujeme používání komerčně vyráběných podložek pod ryby. Podložky je možno zapůjčit. Každý rybář musí být vybaven podběrákem o rozpětí ramen minimálně 80 cm.

5. Povolení k lovu není přenosné na druhou osobu.

6. Počet ulovených ryb je dle druhu povolenky, horní míra je stanovena dle lovné míry. Do počtu ulovených ryb se započítávají jen ryby ušlechtilé (kapr, štika, candát , amur, úhoř). Ostatní druhy ulovených ryb nejsou omezeny množstvím ani váhou. Uchovávat ve vezírku je možno pouze ryby zapsané v úlovkovém lístku. Po zapsání ryby do úlovkového lístku již není možno rybu měnit. Překročení horní míry nebo počet ponechaných ryb se považuje za závažné porušení tohoto řádu. Při porušení těchto zákazů, či jakéhokoli nešetrného zacházení s ulovenou rybou, bude lovící okamžitě vykázán z areálu bez nároku na vrácení uhrazených poplatků.

7. Úlovek sumce je nutné nahlásit správci revíru (popřípadě rybářské stráži) a zapsat do Evidence úlovků. Tuto rybu je  zakázáno vracet zpátky do revíru. Sumec nemá lovnou míru a nezapočítává se počtu povolených ryb.

8. Je zakázáno vnadit obilninami, luštěninami či jinými jádrovými krmivy v suchém stavu. Aby nedocházelo k překrmování ryb a následné apatii k předloženým nástrahám, povoluje se  prokrmování pouze krmítkem  raketou a cobrou jiné prokrmování lovných míst je zakázáno. Rybáři, kteří přijdou po vás, si také chtějí zachytat. Zavážení, zdolávání úlovku z lodě a lov z lodě je zakázán.

9. Povolenku k rybolovu lze zakoupit na hrázi rybníka u provozovatele. Lovící po skončení pobytu odevzdává formulář povolenky a úlovkový lístek, který je součástí povolenky. Povolenka je na jméno a platí pouze na toto jméno. Zakoupení, postoupení, pozměnění či jakéhokoli zneužití povolenky, chytání na jiných místech než na jiných místech k lovu určených a na jiném molu než je vyznačeno na povolence, je zakázáno. Mola pro lov na Panském rybníce jsou označena čísly 1-9 les a 1-6 trať, každé molo je vždy pro 2 rybáře.

10. Rybáři s platnou povolenkou jsou povinni majiteli na vyzvání předložit platnou povolenku, umožnit nahlédnutí do osobního či dodávkového automobilu, batohu či vezírku ve vodě.

11. Rozdělávat oheň je povoleno pouze v komerčně vyráběných grilech.

12. Lovící je povinen na lovném místě udržovat pořádek a čistotu. Je zakázáno ponechávat odpadky na břehu, odhazovat je do vody a rovněž ponechávat odpadky (i napytlované) v okolí revíru , na odpadky se používají koše.Na každém mole je odpadkový koš.

13. Lov draců povolen od 10.5. a to pouze na jednoháček bez protihotu. Při lovu na rybičku velikost rybičky min. 15 cm. Trojháčky povoleny pouze na přívlač.

14. Provozovatel nenese zodpovědnost za škody na zdraví návštěvníků areálu, které si způsobili vlastní neopatrností, přeceněním svých schopností, fyzických možností či porušením tohoto řádu. Provozovatel ze stejných důvodů neodpovídá ani za případnou smrt návštěvníka areálu.

15. Každý návštěvník areálu zodpovídá za své vlastní věci. Ty je povinen zabezpečit tak, aby nemohlo dojít k jejich zcizení či poškození, včetně předmětů uložených či odložených v zaparkovaných vozidlech.

16. Rybář je při pobytu u rybníka povinen zachovávat pořádek a maximálně šetrně a ohleduplně se chovat k přírodě. Je také povinen chovat se tak, aby svým chováním neobtěžoval a neznepříjemňoval rybolov okolním rybářům.  Z areálu bude vykázána osoba, která neuposlechne napomenutí provozovatele, anebo jinak poruší ustanovení tohoto rybářského řádu či odpovídající ustanovení zákona o rybářství. stejně tak bude vykázána každá osoba, která se bude chovat jiným nepřístojným či rušivým způsobem, bez jakékoliv náhrady a se zákazem budoucího lovu v této lokalitě. V případě neuposlechnutí výzvy k opuštění areálu smí provozovatel rušitele pořádku vyvést, popř. požádat o pomoc policii.

 Lovné míry ryb:

 • candát obecný  50-65 cm
 • kapr obecný      40-60 cm
 • amur                  50-70 cm
 • úhoř říční          55-80 cm
 • štika obecná     60-80 cm
Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Dan Kubica
Dan Kubica (nepřihlášený) 16. Červenec 2013 - 18:31
Počet hlasů: 1181
Kolik stoji chatka na den pripadne tyden dik
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele Admin
Admin 17. Červenec 2013 - 12:24
Počet hlasů: 1063
Dobrý den, cena chatky na týden je 3900.- Kč. V ceně chatky je auto, povlečení, energie a teplá voda. Tým Kempy-chaty.cz
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

Okolí

V okolí jsou krásné turistické trasy a cykloztezka. Je zde také možnost projížďky na koních či vyhlídkový let letadlem (letiště Zbraslavice 5 km ) - nutno objednat. Je možné odtud podnikat výlety (i vlakem) po historických (Kutná Hora, Český Šternberk, Kačina), přírodních (Stvořidla, Pavlov) i technických zajímavostech zdejšího kraje. Vše zajímavé se dozvíte z informační tabule v areálu.

Nejbližší restaurace 50 metrů (pivo, limo, něco na zub), nákupní středisko TESCO Zruč n. Sáz. (6 km) otevřeno denně - možno i vlakem.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI