Restaurace a penzion U koně

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V našem hotelu nabízíme ubytování ve stylových pokojích. Každý pokoj je vybaven televizí, rádiem, minibarem, koupelnou se sprchou a WC. V ceně ubytování je klasická staročeská snídaně podávaná v oddělené jídelně nebo s nadstandardní péčí přímo do postele. V restauraci se podává moderní česká, staročeská a rakousko-uherská kuchyně. Každý měsíc je zpestřena gastronomickými akcemi. Všechny pokrmy připravujeme ve zcela moderní kuchyni, z čerstvých, kvalitních surovin a přírodních dochucovadel. V podzemních prostorách z 18. století se nachází moravský sklípek, který Vám zajistí diskrétní a soukromé prostředí. Posezení maximálně 20 osob. Ve vinařském dvoře Vám nabízíme příjemné posezení nedaleko Prahy přímo u vinohradu. Nabídka jídel z otevřeného ohně, ochutnávka moravských vín a po telefonické dohodě je možná i cimbálová muzika.

 

Naše služby

 •     Pro větší společnost Vám bude v letních měsících k dispozici náš vinařský dvůr s typicky moravskou atmosférou a gastronomií.
 •     Svatební hostiny
 •     Ladovy zabijačky
 •     Rodinné oslavy
 •     Podnikové večírky
   

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

V okolí Klokočné lze provozovat mnoho aktivit. Zde je seznam nejzajímavějších míst. Tenis 1 km, Golf 10 km, bazén 12 km solná jeskyně 7 km, koně 2 km, turistická stezka 0,5 km, horská kola v místě, houbaření v místě, letiště 30 km, vlak 3 km, autobus v místě, dálnice 4 km, park Průhonice 12 km, hostel 2,5 km, nákupní centrum 6 km, Praha 28 km, Konopiště zámek 25 km.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI