Rodinná farma Hana Pešková

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Bydlíme v Dohnalově Lhotě, která se nachází v kopcovitém terénu s průměrnou nadmořskou výškou 450 m. V okolí jsou mělké písčité a kamenité půdy, které mnoho variant k hospodaření nedávaly. V současné době hospodaříme na 175 ha. Z toho je 80 ha pastvin, které budeme rozšiřovat. Na ostatních plochách pěstujeme obiloviny, kukuřici a řepku.
Základní stádo: 2 plemenní býci, 50 krav, 10 březích jalovic, 10 ročních jaloviček a 27 býků ve výkrmu. Z ostatních zvířat chováme koně, prasata, ovce, slepice. Budete ubytováni v 1. patře rodinného domu. K dispozici je zařízená kuchyň (dvouvařič, rychlovarná konvice, lednice, remoska, nádobí bílé i černé), 2. pokoje po 4 lůžkách. Koupelna s vanou - ruční sprcha, samostatné WC.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Sporotvní vyžití

Zdejší krajina se hodí pro ty cyklisty, kteří se nebojínějakého kopce a mají rádi krásné vyhlídky do kraje, nebo mají rádi pěší turistiku. Ve vedlejší vesnici Kosova Hora je jezdecký oddíl, kde mají ustájených 15 koní ke sportovnímu vyžití i pro úplné začátečníky. Rádi Vám poskytnou výcvik na koni, vyjížďky do přírody pro náročné a pokročilé - specializovaný výcvik na jízdárně pod vedením trenéra. Ke koupání se zde nechá použít Sedlčanská vodní nádrž, pár rybníků v okolí a okolí řeky Vltavy (Častoboř, Cholín, Zrůbek - Slapská přehrada).

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI