Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Sportovní a rekreační areál Nový Rybník

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Areál je využíván zejména k volné rekreaci, k procházkám a ke koupání.Pro děti je zde rozsáhlé dětstké hriště, a pro starší hriště na malou kopanou. Pro sportovní vyžití je možno využívat horolezecké stěny Jakub a skateparku. V letních obdobích je možno využít ubytování v minicampu, kde je možné se ubytovat jak v dřevěných chatkách, tak i využít příznivé polohy pro stanování.

Velmi využívaná je i další atrakce areálu a to minigolf s možností zapůjčení potřebného náčiní. V letním období je poskytováno v areálu občerstvení s možností posezení.

V areálu je umístěna spousta dalších dětských prolézaček a atrakcí. V areálu se nachází také nově zrekonstruované letní kino.

Areál přírodního koupaliště je situovaný na jižním okraji města Příbrami s upravovaným travnatým porostem a vzrostlou i nízkou zelení. Koupaliště je napájené povrchovou vodou z Příbramského potoka přes tzv. kalník a zemní filtr. V areálu je dětský koutek s prolézačkami, pískovištěm, vyhrazen prostor pro kemp s kapacitou 25 stanů a 5 karavanů s kuchyňkou, sprchou, WC zařízením. Součástí areálu je minigolf. Hygienické zázemí pro koupající se návštěvníky, venkovní sprchy, WC s kapacitou pro 150 –300 návštěvníků. Areál slouží k procházkám, relaxaci, koupání. V letní sezóně stánek s občerstvením.

V areálu koupaliště je sledován výskyt vodních plžů jako prevence z hlediska možného onemocnění cerkáriovou dermatitidou.

Minicamp v areálu Nový rybník v Příbrami

Minicamp se nachází v příjemném prostředí u přírodního koupaliště. K dispozici jsou dvě 4 lůžkové a jedna 5-ti lůžková chata. V pokladně lze zakoupit malé občerstvení.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Středočeském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI