Srub Bezděkov pod Třemšínem

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Srub ve Středních Čechách

Rádi bychom Vám nabídli ubytování, které bude k Vaší naprosté spokojenosti a budete se k nám rádi vracet.  Poloha v srdci Brdských lesů nabízí vyžití nejen pro sportovně založené, navíc když Rožmitálem projíždí cyklobus spojující atraktivní místa a umožňující výlety s variantou pro ty, co nechtějí šlapat celé  okruhy.Též blízkost atraktivních historických památek jako hradu Orlík, zámku v Březnici, Blatné a Lnářích určitě zaujme rodiny s dětmi nebo přehrada Orlík s možností výletů lodí. Dalším, jistě atraktivním výletem může být návštěva nově otevřeného Rožmitálského muzea, Hornického muzea v Příbrami (zážitek speciálně pro ty nejmenší) nebo poutní Svatá Hora v Příbrami (naprosto jedinečná barokní stavba poutního kostela). V příznivém roce je zde pravý houbařský ráj!

Téměř za rohem' ve Voltuši je mohyla Jakuba Jana Ryby, známého autora mše vánoční 'Hej Mistře'.

Věříme, že okolní kraj má mnoho co nabídnout a my se rádi postaráme o Vaše pohodlí, které si po náročném dni zasloužíte.

 

Srub je vybaven čtyřmi dvoulůžkovými ložnicemi, obývákem s krbovými kamny, plně vybavenou kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem, 2x WC, dětská vanička k dispozici. Maximální kapacita je osm osob.

Vytápění je možné krbovými kamny, podlahovým topením a přímotopy. Dřevo do krbu je v ceně.

Povleční a ručníky je možné zapůjčit na místě.

Při odjezdu je nutné, aby hosté po sobě provedli závěrečný úklid.

Srub pronajímáme jen od jara do podzimu, při příjezdu je vybírána vratná kauce 5.000,-Kč, na případné škody.

 

 

Speciální nabídka pro naše hosty

Nabídka pro rybáře

V našem rybníce se nacházejí velmi zajímavé kousky. Tento poměrně velký rybník je dostatečně zarybněn a protože se neprovádějí jeho výlovy, můžete chytit i pořádné ryby ( kapr, tolstolobik, amur ) o váze až 10kg.

Doporučujeme pečlivě pročíst rybářský řád.

 

Nabídka pro Vaše děti

Na naší malé farmičce jsme se rozrostli o dva mini oslíky Janičku a Kubíka a krásné koníky, haflingery Atose a Sendy a černé krasavce, mérenské koně Vítka a Vanessu. Vaše děti se jistě rádi povozí na poníkovi Tondovi. Chováme celkem velké stádo kamerunských oveček, jsou ochočené a milé k dětem a také strašně krásné :-)

Možnost půjčení nového šlapadla a lodě.

 

 

Rybářský řád - Oprávnění k rybolovu

Sportovní rybolov je povolen pouze na povolenky vydané majitelem rybníka. Rybolov může být prováděn jen způsobem odpovídajícím zásadám výkonu rybářského práva, ochrany ryb a vodních živočichů, jakož i ochrany přírody. Povolenka se zakupuje před započetím lovu ve srubu při ubytování.

Majitel rybníka si vymiňuje právo nevydat povolenku bez udání důvodů. Rybář se zavazuje k plnění níže uvedených pravidel zakoupením povolenky. Povolenka k lovu je na jinou osobu nepřenosná.

 

Rybářský řád :

 • Sportovní rybaření chyť a pusť za poplatek 300,-Kč/osoba/den spočívá v.
 • Rybář má povoleno chytat max.na 2 pruty, každý s jedním návazcem.
 • Je povinnen při rybolovu neopouštět prut, při odchodu od stanoviště musí být pruty vytaženy z vody.
 • Rybář nesmí půjčovat prut druhé osobě.
 • Chycené ryby mohou být rybářem ihned zváženy a vyfoceny, ale musí být neprodleně puštěny.
 • Jakékoliv zadržování ryb je přísně zakázáno.
 • Přísný zákaz se vztahuje také na lov dravců a tímto také není povolen lov přívlačí.
 • Není dovoleno chytat ryby z lodě.
 • Rybolov je dovolen jen v době od 5 hodin do 22hodin.
 • Noční rybolov je zakázán.

 

Způsob lovu a chování při lovu:

Každý rybář je povinen s sebou míti, podběrák, vezírek s kruhy v případě, že bude chtít rybu odkoupit, gumovou podložku, vyprošťovák háčků nebo pean. Povinností rybáře je ošetřit ryby vrácené zpět desinfekčním prostředkem, který je v povinné výbavě rybáře. Lovící je povinen na lovném místě udržovat pořádek a čistotu. Přivezené odpadky je nutné odvézt a náležitě zlikvidovat. Odkoupení, zabíjení a kuchání ryb je povoleno pouze po domluvě z majitelem, nebo k tomu pověřenými osobami a pokud si bude rybář chtít nějakou rybu ponechat, tak lze domluvit individuální prodej po chycení ryby. Rybář nesmí rybu usmrtit před příchodem majitele a jejím změření.

Minimální délka ryby na prodej :

 • Kapr obecný    42cm
 • Amur               55cm
 • Tolstolobik      60cm

Ostatní :

Upozorňujeme rybáře a ostatní ubytované, že rybník a jeho okolí je monitorováno kamerami a to i v noci, z důvodu nepoctivých návštěvníků.

Kamery jsou umístěné pouze ve venkovních prostorách, nikoliv ve srubu.

Pro rybáře ubytované ve srubu se zvyšuje kauce o 2.000,-Kč s tím, že pokud majitel rybníka zjistí hrubé porušení rybářského řádu, kauce propadá ve prospěch majitele objektu až do výše celkové kauce.

Rybář souhlasí s podmínkami rybářského řádu a je si vědom následků při jeho porušení.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník

 

 • Ubytování na týden za celý srub (od soboty do soboty) - 17.250,-Kč
 • Cena za dvě noc - 5.750,-Kč
 • Cena za elektřinu je 6.- Kč / Kilowatt / platí pro pobyty kratší než týden
 • elektřina zdarma pro pobyty nad týden (do spotřeby do 200 Kilowatt)
 • povlečení a ručníky je možné zapůjčit na místě

 

Ceny jsou včetně DPH 15%

 

 

Kontakt

Mobil: +420 602 603 802

Adresa: Bezděkov pod Třemšínem 72, 262 42

www: www.bezdekov-ubytovani.webnode.cz

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Okolí

Zámek Březnice

  Renesanční zámek, který svou dispozicí nezapře, že vznikl přestavbou středověké tvrze. V interiérech najdete kromě rodových galerií také zbrojnici s bohatou sbírkou chladných zbraní a loveckých pušek Hanuše z Kolovrat. Expozice zahrnuje i tzv. Lokšanskou knihovnu z roku 1558 – nejstarší dochovanou renesanční zámeckou knihovnu v Čechách. Za prohlídku stojí i bylinková zahrada a anglický park, po kterém se v létě můžete projet kočárem. Každoroční tradicí se staly večerní zámecké koncerty, oživené prohlídky uprostřed léta a Vánoce na zámku Březnice.
 
Státní zámek Březnice

Podbrdské muzeum

bylo v Rožmitále pod Třemšínem zpřístupněno veřejnosti od 1.7.2010 v budově bývalého Agrostroje, Palackého 10.
Muzeum nabízí jedinečné expozice a provází návštěvníky historií od doby rodu Lvů z Rožmitála až do nedávné minulosti.
Provede Vás historií města, překrásnou brdskou krajinou, neporušenou přírodou, seznámí s tradičními podbrdskými řemesly. Nabídne vám k prohlídce vskutku unikátní exponáty.
Galerie osobností je další zajímavostí. Můžete se seznámit se slavnými rodáky i s těmi, kteří zde část života prožili .
Jedno patro je věnováno životu a dílu Jakuba Jana Ryby osvíceného kantora, buditele, regenschoriho, hudebního skladatele a autora slavné České mše vánoční, kterou zde poprvé v roce 1796 v kostele Povýšení sv. Kříže uvedl.
Muzeum se pyšní i sbírkou historických automobilů, převážně značky Aero a galerií. Součástí muzea je dětské hřiště a připravuje se interaktivní venkovní učebna.
Moderní, bezbariérový, muzejní komplex nabízí příjemné klimatizované prostředí. 
 

foto budova

chrám ze slámy

Houby brdských lesů

V Brdech, které jsou nejvyšší pahorkatinou ve středních Čechách, se nejvíce houbaří v období růstu hřibovitých hub. Je to od června do října, s výjimkou přestávek, kdy tyto houby nerostou.

Brdské lesy jsou převážně monokulturní hospodářsky pěstovanou smrčinou jen s malými ostrůvky kulturních bučin (Koníček, Klobouček) a doubrav. Podle vodních toků jsou bohatě zastoupeny různé listnáče s převahou břízy, olše a osiky. Na dopadových plochách jsou nekulturní neobhospodařované březiny. Díky této skladbě není bohatství druhů hřibovitých hub nijak pestré. Ve smrčinách, na podzim, nejvíce rostou hřiby hnědé (Xerocomus badius), hřiby smrkové (Boletus edulis), hřiby žlutomasé (Xerocomus chrysenteron), nejedlé hřiby žlučové (Boletus felleus), z klouzků je to nejvíce hojný klouzek sličný (Suillus grevillei), pod modříny roste klouzek slizký (Suillus viscidus). Pod břízami můžeme nejvíce najít kozák březový (Leccinum scabrum) a křemenáč březový (Leccinum rufescens), pod osikami křemenáč osikový (Leccinum rufum). Toto jsou nejvíce sbírané a nejhojněji rostoucí hřibovité houby Brd. V rámci mnohaletého, mého soukromého výzkumu růstu hub, byly nalezeny i další druhy. Pod habry se dají najít kozáky habrové (Leccinum carpini), pod břízami kozák kapucínek (Leccinum melaneum), křemenáč březový var. hnědý, hřib kovář (Boletus erythropus), který je v posledních letech stále hojnější, hřib strakoš (Suillus variegatus), který sbíráme pod borovicemi, nejedlý hořký hřib kříšť (Boletus calopus), můžeme najít i hřib sametový (Xerocomus fragilipes). Nejvíce si cením nálezů hřibu žlutého (Boletus junquilleus) a hřibu panického (Boletus subappendiculatus).

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI