Tábořiště a kemp U Jezu Račice

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

TÁBOŘIŠTĚ U JEZU RAČICE

Račické okolí je vzhledem ke svým přírodním půvabům umocněným protékající Berounkou hojně vyhledávaným místem k rekreaci a odpočinku. Jejich okolí je vhodné pro turistiku, houbaření nebo rybolov.

Tábořiště se základním občerstvením a místem pro 60 stanů má vybudované sociální zařízení s teplou vodou. Díky železniční zastávce na trati Rakovník - Beroun je obec ideálním výchozím stanovištěm pro blízké i vzdálenější výlety s řadou kulturních i přírodních památek Křivoklátska.

V obci můžete navštívit restauraci Na Palouku nebo obchůdek se smíšeným zbožím.

 

Tábořiště „U Jezu“ v Račicích se nachází na samém konci obce. Autem se tam dostanete dlouhou klikatou cestou přes náves až k řece Berounce. Pokud pojedete vlakem, najdete Račice téměř na polovině trati mezi Rakovníkem a Berounem. Lodí poplujete okolo zbečenského lomu a o kousek níže po proudu na pravém břehu můžete zakotvit. Ubytování je zde možné:

 • ve stanu
 • v karavanu
 • v pronajatém karavanu -  vybaveným ložním prádlem, vařičem, nádobím, posezením před karavanem 

Kemp Račice    Kemp Račice
 

Ubytování

Nejvyužívanější možností ubytování v našem kempu jsou vlastní stany. V případě zájmu pronajímáme vybavené karavany. Momentálně jich k pronájmu nabízíme 4. Je nutné je zarezervovat předem. Ve výbavě karavanu nechybí nádobí, ložní prádlo ani vařič. Parkování je možné přímo vedle stanů a karavanů. Pro nájemce karavanů jsou zajištěny přípojky elektrické energie a také výměna plynových bomb.

Vybavení kempu

Vybudované sociální zařízení (WC a sprchy) jsou čisté a upravené. Samozřejmostí je pitná a teplá voda. Pro maminky s malými dětmi jsou připraveny přebalovací pulty.

Koupání, turistika, cykloturistika a vodáctví

Pokud máte rádi přírodní koupání a vodní sporty, přímo z kempu je upravený přístup do řeky Berounky. Pro milovníky turistiky a cykloturistiky jsou v okolí kempu připraveny lesní cesty a cyklostezky.

Kemp Račice  

 

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník
Kontakt

Mobil: +420 603 263 291

Adresa: Račice 65, 270 24, Račice

www: www.kempracice.cz

 

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu

Klubová karta
V případě, že jste vlastníkem "klubové karty Kempy-chaty.cz" nezapomeňte do objednávky uvést slevu, která přináleží pod tohle zařízení + číslo Vaší klubové karty.
Info a možnost získání klubové karty zde

Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
4 + 5 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Aktivity a okolí

Možnost výletů pro pěší i cyklo turisty po místních  lesích. Vhodné i pro houbaření.

 • Návštěva nedalekého hradu Křivoklát. V městysu Křivoklát se nachází Muzeum motocyklů, stálá expozice "Les kolem nás" v Informačním a vzdělávacím středisku Lesů ČR nebo lesní rekreační areál pro malé návštěvníky. Pro turisty doporučujeme procházku "Brdatkou".
 • Ve Zbečně je možnost návštěvy Hamouzova statku, roubeného stavení s dobovým vybavením. Stojí za návštěvu. Procházka na hráz přehrady Klíčavy.
 • Zámek Nižbor a jeho keltské muzeum. Exkurze ve sklárně Rückl  v Nižboře.
 • Strádonické oppidium.
 • Zřícenina hradu Jenčov.
 • Zámek Lány. V místě je i muzeum historických sportovních vozů.
 • A další...

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI