Ubytování Mlýn Brejlov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Brejlov již není v provozu. V našem rodinném hotelu / penzionu můžeme nabídnout nejen možnost ubytování, ale také prostory pro školení, organizaci a pohoštění během svateb a firemních rautů. Letní oslavy s grilováním a tancem, romantické večeře pro dva na břehu řeky Sázavy, to vše si můžete u nás dopřát. Ubytování Brejlov naleznete v okresu města Benešov, Týnec nad Sázavou v navštěvované rekreační oblasti Střední Čechy.

Díky řece Sázavě jsou v okolí Brejlova vytvořeny výborné podmínky pro vyznavače vodní turistiky. Okolo prochází známá cyklotrasa Greenways Praha - Vídeň a také Posázavská cyklotrasa, která nabízí po celé své délce množství historických památek, romantických zákoutí a přírodních krás. Svým nenáročným profilem může být ideální pro celou rodinu. Rádi poradíme nejlepší cyklostezky.

Pokoje - ubytování

Hotel celoročně nabízí ubytování v 18 pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je 55 lůžek ve dvou, třech a čtyřlůžkových pokojích. Pokoje se nachází v druhém a třetím patře a většina z nich nabízí romantický pohled na řeku Sázavu.

 

Školící místnosti

V prvním patře hotelu jsou k dispozici dvě školící místnosti pro 40 a 60 osob a salónek pro 20 osob, který je vhodný nejen pro školení, ale také besedy, meditační cvičení, atd. V prostorách hotelu je k dispozici internet - wifi.

 

Svatby a svatební obřady

Obřad je možné zajistit přímo u nás, v místě, které si vyberete. Rádi připravíme kompletní scénář Vašeho svatebního obřadu ve spolupráci s místní matrikou a oddávajícími. Svatební obřady zajišťuje matrika Týnec nad Sázavou, dle přání snoubenců a na základě osobního setkání.

 

 

Brejlovská kuchyně to je menu plné vyzkoušených domácích receptů a nápadů. S grilovaným masem a rybami, čerstvými zeleninovými saláty a ovocem, s deserty vlastní výroby a zmrzlinovými poháry.

Provoněná bylinkami z naší zahrady a čerstvě pečeným ořechovým chlebem. Je otevřena našim hostům i náhodně příchozím.V restauraci, na venkovní terase nebo s košem v trávě ochutnejte naše speciality.
 

Kuchyně a pikniky

 

Ubytujeme Vás také v chatovém areálu Mlýn Brejlov

Tipy na další ubytování na Sázavě

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte kontaktní formulář

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Díky své poloze nedaleko Prahy, na řece Sázavě s řadou jezů a starých mlýnů, uprostřed lesů a díky bohaté historii je Brejlov místem vyhledávaným návštěvníky nejen z nedaleké Prahy, ale z Čech i celé Evropy.

Kořeny osídlení Týnecka jsou doložené nejen archeologickými nálezy, ale zejména památkami z této doby - odkrytými základy přemyslovského paláce, zachovalou románskou rotundou z počátku 2. tisíciletí, gotickou věží a hradním dvoupodlažním objektem, dnes městským muzeem. Dříve zde stával Týnecký hrad, který patří k nejstarším českým stavebním památkám pevnostního charakteru. Rozsáhlý archeologický výzkum objevil nejen stavební dispozici původního románského hradu, ale i staré kostrové pohřebiště z 11. - 12. století. Dnes na jeho místě stojí zachovalá románská rotunda s gotickou hranolovou věží a na základech přemyslovského paláce novobarokní budova, která byla obnovena a dnes slouží jako městské muzeum.
 

Okolí Brejlova

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI