Ubytování U Patrona

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion nabízí celoroční ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením je okouzlující Penzion v srdci Kouřimi  - pár kroků od náměstí a chrámu sv. Štěpána s ojedinělou zvonicí, která má zvony zavěšené vzhůru nohama. je útočištěm pro ty, kteří hledají poklidnou atmosféru a odpočinek.

Popis Penzionu

v interiéru budovy se nachází znaky starobylé architektury, např. původní trámové a klenbové stropy. tato klasicistní budova nabízí moderní a romatické ubytování s "příjemnou" a "klidnou" atmosférou. interier je atypicky řešen. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s WC.

k vybavení penzionu patří také útulná čajová kuchyňka. Pokoje jsou nekuřácké. možnost internetu na všech pokojích zahrnuto v ceně. v blízkosti Penzionu U Patrona se nachází několik příjemných vináren, obchodů.
                                                                                

Stravování

k dispozici všem ubytovaným je kuchyňka.Přímo v penzionu se nevaří. Pokud máte chuť vyrazit do restaurace, jsou jen pár kroku od penzionu. Určitě si zde vyberete z pestré nabídky hotových nejen českých jídel, místních specialit či minutek.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI