Ubytování U Patrona

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion nabízí celoroční ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením je okouzlující Penzion v srdci Kouřimi  - pár kroků od náměstí a chrámu sv. Štěpána s ojedinělou zvonicí, která má zvony zavěšené vzhůru nohama. je útočištěm pro ty, kteří hledají poklidnou atmosféru a odpočinek.

Popis Penzionu

v interiéru budovy se nachází znaky starobylé architektury, např. původní trámové a klenbové stropy. tato klasicistní budova nabízí moderní a romatické ubytování s "příjemnou" a "klidnou" atmosférou. interier je atypicky řešen. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s WC.

k vybavení penzionu patří také útulná čajová kuchyňka. Pokoje jsou nekuřácké. možnost internetu na všech pokojích zahrnuto v ceně. v blízkosti Penzionu U Patrona se nachází několik příjemných vináren, obchodů.
                                                                                

Stravování

k dispozici všem ubytovaným je kuchyňka.Přímo v penzionu se nevaří. Pokud máte chuť vyrazit do restaurace, jsou jen pár kroku od penzionu. Určitě si zde vyberete z pestré nabídky hotových nejen českých jídel, místních specialit či minutek.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI