Villa Gineta

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Tento rodiný projekt Villa Gineta se odstartoval v říjnu 2002. Komplex stájí, jízdáren a exklusivní ubytování se vybudovalo na zelené louce na vrcholu skalnatého Vltavského údolí, 30km od centrum města Prahy. Rozhodli jsme se vytvořit místo, kde bezpečí koní a člověka, atmosféra, srdečný přístup, příroda a ubytování, zanechají u hosta mimořádnou vzpomínku a touhu se vrátit. Villa Gineta není určena jen pro milovníky koní ale nabízí jedinečné ubytování pro návštevníky, kteří volí relaxaci na venkově v luxusním interiéru jen kousíček z centra Prahy. Menší kapacita nám umožnuje soustředit se na individuální přístup k hostům. Rádi Vám poradíme či ušijeme Vaší dovolenou podle Vašeho přání z výletů, sportovních aktivit a gastronomie.

 

Ubytování - Dvoulůžkové pokoje

Villa Gineta nabízí 4 dvoulůžkové pokoje, každý v jiné barvě a pojmenované po našich koních: Athos, Wikomt, Nava a Rebecca. Obklopeny reprodukcemi koní krále Ludvíka II. vstoupíte do příjemné a poklidné atmosféry. Prostorné pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou.

Ubytování - Byt Family

Náš oblíbený byt Vám umožní zažít pravou atmosféru rodinné farmy s koňmi. Byt je umístěn ve stejné budově jako stáje koní. Má útulný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, v tradičním anglickém venkovském stylu. Jedna koupelna se sprchovým koutem, dva prostorné dvoulůžkové pokoje a jeden velký pokoj s možností dvou přistýlek. Maximální kapacita je 6+2 osoby. Informujte se na slevy platné při akcí.

Ubytování - Byt Delux

Zažijte pobyt ve velkém stylu. Trumfy Suite tvoří krb s emblémem, retro vana a vlastní kuchyňka.  Spolu se sklenkou vína a svíčky Vám přinese ty nejromantičtější chvíle Vašeho života.

Ubytování - Chata

Několik metrů od Villa Gineta nabízíme chatu v klidné zahradě a krásném prostředí. Ideální pro partu kamarádů, nebo rodinu. Chata má obývací pokoj s otevřenou kuchyní, s myčkou nádobí, koupelnu se sprchou a 2 ložnice s krbem. Informujte se na slevy platné při akcí.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI