Village House Centre

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Village House je oáza klidu, kde najdete pohodlí, ničím nerušené soukromí a velmi osobní přístup k hostům. Původně vesnická usedlost, nacházející se uprostřed chráněné křivoklátské krajiny, nyní slouží jako komfortní penzion a centrum kurzů sebepoznávání. Jsme pouhou půlhodinu cesty od Prahy, cca 10km za Berounem. Ubytování je v pěti jednoduše, ale stylově zařízených dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím. Ty se nacházejí v prostorném podkroví, včetně prostoru pro posezení v orientálním stylu. V přízemí je vstupní hala, jídelna rodinného typu se starožitným nábytkem a velká společenská místnost s krbem, původními klenbami a rozsáhlou českou a anglickou knihovnou, která je hostům k dispozici. V této místnosti se pořádají veškeré kurzy, meditace, semináře i firemní a kulturní akce. V létě je možné si posedět na rozlehlém dvoře pod stínem vrby, nebo využít velkou zahradu s mnoha zákoutími k pozastavení a odpočinku.
 

Co u nás najdete:
 

ocenění

 

 •     atmosféru klidu a relaxace
 •     kurzy sebepoznávání
 •     meditační a jógová setkání s mezinárodními lektory
 •     výbornou domácí kuchyni
 •     kulturní večery
 •     turistické vyžití v krásné přírodě
 •     zázemí pro firemní tréninky a semináře

Nabídka kurzů

Village House je především prostor, kde se lidé cítí dobře. Samotný dům dýchá atmosférou relaxace, která určuje obsah toho, co nabízíme.

Hlavní orientace kurzů je s duchovním zaměřením. Některé z kurzů organizujeme sami, některým poskytujeme pouze zázemí a servis. Vítáme každého, kdo je otevřen změnám života, je citlivý na své okolí, má chuť se sebepoznávat v kruhu ostatních, které respektuje a se kterými chce také zažít smích a radost z malých i velkých společných prožitků a vzájemné inspirace. Nejsme tedy zastánci žádného vyhraněného duchovního směru. Prostor je vhodný pro meditace, jógu a workshopy pro menší skupinky, do max. 15 osob. Tím se zachová intimní a osobní ráz tohoto místa.

Mluvíme zde anglicky.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI