Autokemp Trenčín na Ostrově

 

 

Stát: 
Slovenská republika

Informace

Popis

Kemp a autokemp Trenčín se nachází na přírodním ostrově. Plocha areálu je oplocená a travnatá. Camping je vybaven přípojkami na elektrický proud. Parkování přímo v areálu u chatkách, nebo ubytování ve vlastních stanech. V kempu je k dispozci ubytování v 22 chatkách (maximálně 5 lůžek na chatu). Sociální zařízení je společné několikrát denně udržované. Chaty mají svoje vlastní soc. zařízení. Rovněž je k dispozici dobře vybavená společná kuchyň s možností vaření a zapůjčení potřebného nádobí a společenská místnost s televizí.

 

Typy ubytování

  • Chatky
  • karavanová místa (i pro obytná auta)
  • Stanování (vlastní stany)

 

 


Zápis  / článek má pouze informativní charakter. Po přihlášení naleznete další přímé kontaky

Další kempy Slovensko zde


 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Jitka K.
Jitka K. (nepřihlášený) 11. Červen 2021 - 12:25
Počet hlasů: 212
Retro kemp. Stanování výhradně na kamenech v trávě nebo na kamenech bez trávy. K dispozici umývárna - každé umyvadlo je se závěsem, umyvadlo na mytí nádobí, čtyři studené sprchy se závěsem, čtyři teplé sprchy se dveřmi ale za 50cent/3 minuty. Kuchyně - dva elektrické vařiče, dvě lednice, k dispozici nádobí - hrnce, talíře, příbory, síto, struhadlo. Záchody katastrofa - úklid 1x denně (o víkendu se neuklízí), zlobí splachování, rozbité toalety, zápach, mouchy, prostě odpudivé. V areálu dvě dětské houpačky. Přeplněné popelnice, není to kam dávat a přepadává to kolem. Recepční velmi příjemní, jak denní, tak noční. U registrace je to trochu pomalejší, vše vypisují ručně. Poblíž areálu je moderní koupaliště, obecně je kemp blízko centra a výhled na hrad je dokonalý. Koupání je možné i v řece přímo z kempu, ale poblíž kempu je i misto, kde je přístup příjemnější. Bufet v areálu je prý velmi dobrý. V dojezdové vzdálenosti jsou supermarkety (Lidl, Billa) - asi 1,5 km.
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI