Autokemp Česká Brána **

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp se nalézá v krásném prostředí Olešského rybníka. Ze dvou stran je obklopen lesy. Nedaleké rybníky skýtají možnost rybolovu. Kempink je nedaleko Národního parku České Švýcarsko. Z kempu se mohou podnikat výlety do Hřenska, které je zajímavé skalními útvary jako je PRAVČICKÁ BRÁNA, nebo hlubokými soutěskami, které se nazývají Tichá a Divoká. Velmi navštěvované je skalní město v Tisé, Vysoký Sněžník, zámek Benešov nad Ploučnicí. Otevřeno : 15. 4. - 30. 9.

 

Typy ubytování

  • Bungalovy
  • Chatky
  • karavanová místa (i pro obytná auta)
  • Stanování (vlastní stany)

 

 


Zápis má pouze informativní charakter. Po přihlášení naleznete odkaz na domovskou stránku kempu / apartmánu / penzionu v sekci "Kontakt"

Tipy na kempy České Švýcarsko


 

Galerie
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použijte prosím "Kontaktní formulář"

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Michal Jansa
Michal Jansa (nepřihlášený) 10. Srpen 2021 - 17:20
Počet hlasů: 169
Příjemný klidný autokemp,milí lidé,jsou zde i cizinci z D,Nl,B, ale spíše starší občané v karavanech,nebo obytných vozech. O hygienu je postaráno,každé ráno byly sociální prostory umyté. V místní restauraci hezké posezení,perfektní jídlo a milá obsluha.My přijedeme určitě i příště.
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)

Přidat recenzi

Okolí

Příroda Českého Švýcarska

Příběh tohoto území se počíná před mnoha miliony lety, kdy se v oblasti dnešního Českého Švýcarska rozprostíralo mělké moře. Právě z jeho písečného dna se po ústupu moře zrodil podivuhodný svět pískovce. Svět skalních věží, mostů a bran, svět roztodivných kamenných forem, které připomínají včelí plástve anebo přesýpací hodiny. Říše skal přitom není říší mrtvého kamene, ale hostí ty nejvzácnější živočichy i pozoruhodné rostliny.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI