Chalupa Mědník

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše chalupa byla postavena již v roce 1848 a původně sloužila jako kolonial.Po roce 1945 sloužila jako objekt k individualní rekreaci . v roce 1994 došlo ke kompletní rekonstrukci a byla přestavěna na pension .K další rekonstrukci doělo v roce 2007 ,kdy jsme opět částečně  přestavovali a  znovu  na oběkt k individualní rekreaci  s přejmenováním na Chalupa Mědník ( po hotelech na vrchu Mědník Unterkunft Kupferhübel- ubytování Mědník).

Ubytujeme Vás na čtyřech pokojích, po dvou pětilůžkových pokojích jeden dvou lůžkový a jeden čtyř lůžkový pokoj.K hygieně můžete použít dva sprchové kouty a čtyři WC.V létě je Vám k dispozici zahradní gril a zahradní nábytek s velkým slunečníkem.Vaše lyže i kola uzamkneme do objektu který se nachází na pozemku chalupy. Stravovat se můžete  sami ve vybavené kuchyňce nebo v naší restauraci. Vašeho motorového miláčka zaparkujete na našich pozemcích v zahradě.Zajistíme pro vás jízdu na koni. možnost rybaření ve vlastním zatopeném lomu,zavedeme Vás na lokality k sběru minerálů

 

Další chaty a chalupy v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI