Chalupa pod Železným vrchem

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa pod Železným vrchem se nachází na velmi klidném místě pod lesem ve vesničce Krásné Pole nedaleko obce Chřibská, ležící na rozhraní Lužických hor a Českosaského Švýcarska. Půvabná, zdravá, zalesněná krajina a výrazné dominantní hory jsou turisticky velmi přitažlivé. Chalupa je ideální nejen pro rodinnou dovolenou s dětmi, ale i pro víkendové cykloturistické výlety do okolí s možností večerní relaxace u táboráku. Je zde také možné pořádat nejrůznější rodinné oslavy.

Přijeďte k nám objevovat zajímavosti kolem Pravčické brány, nejmohutnějšího skalního mostu v Evropě. Poznejte romantickou atmosféru soutěsek na říčce Kamenici. Vyšplhejte se na tři úchvatné skalní vyhlídky v Jetřikovických skalách. Odkryjte záhady šesti skalních hrádků. Vychutnejte si poklid historických měst a městeček. Vystoupejte po nespočtu schodů na řadu elegantních štíhlých rozhleden. Vydejte se na výlet o století zpět historickým vláčkem. Hledejte místní turistické zajímavosti: bývalé větrné mlýny, skalní a výklenkové kaple, smírčí kříže či bunkry tvořící před 2. světovou válkou linii pohraničního opevnění.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI