Chalupa Radek Podskalský

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Velká stylová chalupa se nachází na klidném místě nedaleko centra Jetřichovic, ležících v samém středu NP České Švýcarsko. Ideální výchozí bod pro pěší turistiku i výlety na kole. V blízkosti obce se nachází skalní města s vyhlídkami na Mariině skále a Rudolfově Kameni, skalní hrádky Falkenštejn a Šaunštejn, Tichá a Divoká soutěska na řece Kamenici, Dolským mlýn nebo romantické Pavlino údolí na horním toku Chřibské Kamenice. S pomocí turistické linky 434 lze pohodlně absolvovat i výlety do Kyjovského údolí, k soutěskám hraniční říčky Křinice nebo okruh z Mezní Louky na Pravčickou bránu a do Hřenska. Celá oblast je protkána četnými památkami venkovské architektury - roubené chalupy a podstávkové domy typické pro oblast pohraničí.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI