Chata Apolena

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovanou, luxusně vybavenou horskou chatu, která je ideální pro ubytování více rodin nebo skupiny osob. Díky tomu, že jednotlivé apartmány jsou vybaveny koupelnou a WC, má každá rodina své soukromí. Chata přitom disponuje dvěma společnými jídelnami a kuchyněmi, ve kterých je mmožné trávit společné chvíle. Chata je umístěna v obci Háj, Loučná pod Klínovcem a nachází se v těsné blízkosti ski areálu Klínovec v Krušných horách.

Sjezdové lyžování, bežecké lyžování

Díky blízkosti skiareálu Klínovec je chata ideálním místem pro ty, kteří rádi tráví zimní dovolenou na lyžích a to jak sjezdových, tak bežeckých. Pro sjezdové lyžování je k dispozici největší a nejmodernější skiareál v Krušných horách. Pro běžecké lyžování pak mnoho desítek kilometrů běžckých tras různých obtížností. Pro detailní infromace o zimním vyžití klikněte na našem WEBu v menu na zimní pobyt.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI