Chata Háj

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kompletně vybavená chata v obci Háj pod Klínovcem v Krušných horách. Celoročně k pronajmutí. Okolí vhodné nejen pro zimní rodinnou rekreaci, ale také v létě pro turistiku, cykloturistiku a houbaření. V přízemí objektu je obývací pokoj s krbovou vložkou, barevnou TV + satelit, mikro věž (CD, DVD, radio) a vybaveným kuchyňským koutem (plynový sporák s elektrickou troubou, lednička, varná konvice, mikrovlná trouba). Dále pak koupelna s WC a sprch. koutem. V patře se nachází ložnice se 4 lůžky a v podkroví ložnice také se 4 lůžky. Do podkroví je vstup po strmějších schůdkách. Vytápění chaty je zajišteno plynovým kotlem a ohřev vody el. boilerem o objemu 200 litrů. Parkování pro 2 automobily přímo u objektu.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI