Chata Slovan

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Turistická chata Slovan se nachází v Tolštejnském panství u Jiřetína pod Jedlovou. Tato klidná lokalita v chráněné krajinné oblasti nabízí odpočinkové, rekondiční a sportovní vyžití po celý rok. V blízkosti chaty jsou dva lyžařské vleky se sjezdovkami a tratě pro běžkaře. Pro ubytované máme připraveno 27 pokojů (od 2 až po 4 lůžkové), každý s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) v samostatné budově cca 50m od restaurace. Přímo nad restaurací nabízíme ještě pět dvoulůžkových pokojů se společným soc. zařízením pro muže a ženy zvlášť. Restaurace má kapacitu 75 míst a disponuje tanečním parketem s barem. Útulnost restaurace dokresluje krb. Prostoru lze využit pro svatby, ke školícím a přednáškovým akcím. V letních měsících lze využít služeb obecního sportovního areálu v Jiřetíně pod Jedlovou, který zahrnuje volejbalová hřiště, venkovní bazén, tenisové kurty, minigolf a fotbalové hřiště. Lokalita je ideální pro cykloturistiku se širokou možností výletních tras.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI