Chaty Hradec

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační chaty se nachází v chatové osadě (cca 160 chat) v blízkosti vesničky Hradec v místní části obce Rokle v okrese Chomutov v Ústeckém kraji. Chaty jsou situovány v klidném prostředí, v blízkosti lesů, řeky Ohře, velkého sportovního rybníku, před začátkem přehrady Nechranice a severovýchodními výběžky Doupovských hor. Chatová oblast se nachází 6 km od královského města Kadaň, 30 km od města Chomutov, 20 km od města Žatec a 50 km od lázeňského města Karlovy Vary. V okolí je mnoho kulturních a historických zajímavostí, sportovních možností a dalšího vyžití, jak dovolenou strávit aktivně.

Chata 1

Chata má v horním patře 2 ložnice (4+2 lůžka). Poskytujeme také ložní prádlo. V dolním patře se nachází koupelna s WC a sprchovým koutem, dále kuchyň vybavena linkou a základními elektrospotřebici - elektrická kamna, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice atd. Obývací pokoj je vybaven křesly a stolkem, dále pohovkou, jídelním stolem s lavicemi, krbovými kamny a TV. V celé chatě teče pitná studená i teplá voda. Chata 1 disponuje větším venkovním pozemkem. K dipozici je plastový nábytek a gril.

Chata 2

Chata má v horním patře 2 ložnice (4+2 lůžka). Poskytujeme také ložní prádlo. V dolním patře se nachází koupelna s WC a sprchovým koutem, dále kuchyň vybavena linkou a základními elektrospotřebici - elektrická kamna, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice atd. Obývací pokoj je vybaven křesly a stolkem, dále pohovkou, jídelním stolem s lavicemi, krbovými kamny a TV. V celé chatě teče pitná studená i teplá voda. Chata 2 disponuje menším venkovním pozemkem, k dispozici je plastový nábytek a venkovní krb.

Chata 3

Chata je nově zrekonstruovanou, s vlastním oploceným pozemkem a místem k parkování. Na zahradě se nachází ohniště, k dispozici je veranda se zahradním nábytkem. Chata je jednopodlažní, kuchyň je vybavena linkou a elekt. spotřebiči - kamna, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, ložnice je pro 4 osoby, obývací pokoj je vybaven jídelním stolem, pohovkou s křesly, krbovými kamny a TV. K dispozici je WC a sprchový kout. V celé chatě teče teplá a studená voda.

 

Tipy na další chaty a chalupy Ústecko


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník
Ceny jsou uvedeny za celou chatu na noc (bez ohledu na počet osob).
 
 
OBJEKTmimosezona
2.5. - 27.6.
29.8. - 31.10
vedlejší sezona
27.6. - 18.7.
15.8. - 29.8.
hlavní sezona
18.7. - 15.8.
CHATA  1790,-890,-990,-
CHATA  2700,-800,-900,-
CHATA  31 000,-1 100,-1 200,-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Elektřina a voda se hradí dle skutečné spotřeby při ukončení pobytu. 
  • Poplatek za domácího mazlíčka činí 50,- Kč za den.
  • Půjčení loďky činí 50,- Kč za den.
  • Ceny jsou smluvní.

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI