Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Kemp a středisko Marina Labe

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Areál a kemp Resort Píšťany - Komfortně vybavené pokoje, nadstandardní služby, čistota v celém objektu a osobní přístup – atributy našeho hotelu, díky kterým se k nám budete rádi vracet. A pro hosty, kteří k nám přijíždějí lodí, nabízíme veškeré služby našeho přístavu a hotelu. Pobyt v Resortu Marina Píšťany pro vás bude ve všech směrech jedinečným zážitkem. NAvíc se zde můžete ubytovat s vlastním stanem, nebo karavanem obytným autem.

Komfortně vybavené pokoje, nadstandardní služby, čistota v celém objektu a osobní přístup – atributy našeho ubytování, díky kterým se k nám budete rádi vracet. A pro hosty, kteří k nám přijíždějí lodí, nabízíme veškeré služby našeho přístavu a hotelu. Pobyt v Resortu Marina Píšťany pro vás bude ve všech směrech jedinečným zážitkem.

Profesionální přístup a bohaté zkušenosti v oboru nám umožňují nabízet Vám jen ty nejlepší a nejkvalitnější služby. V našem resortu nechybí úschovna kol a nově jsme pro vás připravili možnost vyzkoušet si flyboarding. Ať už se jedná o vaše pohodlí, zážitky či příznivé ceny, náš hotel je tou správnou volbou.

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI