Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Kemp a středisko Marina Labe

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Areál a kemp Resort Píšťany - Komfortně vybavené pokoje, nadstandardní služby, čistota v celém objektu a osobní přístup – atributy našeho hotelu, díky kterým se k nám budete rádi vracet. A pro hosty, kteří k nám přijíždějí lodí, nabízíme veškeré služby našeho přístavu a hotelu. Pobyt v Resortu Marina Píšťany pro vás bude ve všech směrech jedinečným zážitkem. NAvíc se zde můžete ubytovat s vlastním stanem, nebo karavanem obytným autem.

Profesionální přístup a bohaté zkušenosti v oboru nám umožňují nabízet Vám jen ty nejlepší a nejkvalitnější služby. V našem resortu nechybí úschovna kol a nově jsme pro vás připravili možnost vyzkoušet si flyboarding. Ať už se jedná o vaše pohodlí, zážitky či příznivé ceny, náš hotel je tou správnou volbou.

Jednolůžkový Pokoj

Příjemné ubytování pro individuální cestovatele, Pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením, stejně tak každý pokoj u nás disponuje vlastním balkonem a výhledem na jezero a neomezeným přístupem k Wi-Fi internetu zdarma. V každém pokoji máte možnost využít naší satelitní/digitální LCD televizi a mini-lednici. Všechny naše pokoje jsou nekuřácké.

Dvoulůžkový Pokoj

Příjemné dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem a balkónem. Navštivte nás a dopřejte si příjemný pobyt v našem resortu ať už k nám jedete za relaxací, sportem, či turistikou. Ubytování u nás se pro vás stane jedinečným zážitkem. Pokoje jsou standardně zařízené s možností přistýlky.

Třílůžkový Pokoj

Ideální volba pro rodinné a skupinové pobyty, pokoje jsou prostorně zařízené s vlastním sociálním zařízením a LCD televizorem, stejně jako všechny pokoje v našem resortu mají vlastní balkon s výhledem na jezero a je nekuřácký.

Čtyřlůžkový Pokoj

Největší druh pokoje v našem resortu splní potřeby pro vaše rodinné i skupinové pobyty, pokoj je vzdušně zařízen a disponuje vlastním sociálním zařízením. V pokoji je LCD/satelitní televize a vlastní balkon s výhledem na jezero, v celém resortu je vstup na Wi-Fi zdarma, každý návštěvník může zdarma využít naše parkoviště.

Ubytování pro handicapované

Velký druh pokoje který splní všechny vaše potřeby pro užití příjemného pobytu, pokoj je vzdušně zařízen a disponuje vlastním bezbariérovým sociálním zařízením. V pokoji je LCD/satelitní televize a vlastní balkon s výhledem na jezero, v celém resortu je vstup na Wi-Fi zdarma, každý návštěvník může zdarma využít naše parkoviště.

Stanování a karavany v kempu

Jako novinka je u nás připravena možnost využít náš kemp, kde se vy a vaše rodina můžete přiblížit přírodě a užít si společné chvíle přímo v našem malebném resortu. Náš resort díky tomu získal nové ubytovací kapacity.Ubytování v našem kempu je perfektní příležitostí pro cyklisty, rybáře či rodiny mířící za rekreací. Děti mohou využít našeho dětského hřiště a firmy naše prostory mohou využít pro pořádání formálních setkání

 

PŘÍSTAV v areálu

Resort marina nabízí možnost využít jednoho ze svých 48 kotevních míst pro vodní plavidla do délky až 15 metrů a 2 kotvišť pro velké říční lodě až do 80 metrů. Hloubka vody našeho přístaviště je 3-6 metrů, a nabízíme základní servis lodí. Naše přístaviště je celoročně hlídáno kamerovým systémem. Nově jsme pro vás v přístavu připravili možnost vypůjčit si lodě bez oprávnění tj. veslice,  šlapadla a veslice s přívěsným motorem. Pro děti nabízíme možnost vypůjčení nafukovacích duší.

Rybaření v Resortu Marina

Žernosecké jezero nebo také Píšťanské jezero je uměle vytvořené antropogenní jezero o rozloze asi 90 ha, které se nalézá mezi obcemi Velké Žernoseky, Píšťany a Žalhostice v okresu Litoměřice na pravém břehu řeky Labe prakticky pod vrchem Radobýl. Na protějším levém břehu Labe se nachází město Lovosice. Tato vodní plocha vznikla v 50. a 60. letech 20. století zatopením (průsakem říční vody) bývalé pískovny (resp. lomu na štěrkopísek). Zdejší písek byl použit pro výstavbu velkých vodních děl na Vltavě, zejména Slapské přehrady a Orlické přehrady.
 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Slevy a Last Minute - kempy, autokempy