Pension Jeloma

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V penzionu Jeloma nabízíme ubytování České Švýcarsko. Obec Jetřichovice je ideálním výchozím bodem pro turistiku v Národním parku České Švýcarsko. V okolí naleznete turistické tratě, cyklostezky. Také zde naleznete koupaliště. Penzion Jeloma nabízí ubytování České ŠvýcarskO, restauraci s celodenním provozem, terasu, parkování na uzavřeném parkovišti, koupání 200m, bazén ve vedlejším hotelu, sauna a masáže ( mimo objekt ), možnost konání večírků, oslav, rauty (po dohodě možná živá hudba), v zimním období zajišťujeme odvoz na 12km vzdálenou sjezdovku, možnost ubytování s domácími mazlíčky (po dohodě). Možnost konání večírků, oslav, rautů ..(kapacita cca 30 míst) v restauraci, volná WIFI. Kapacita penzionu je 24 osob. K dispozici je 5x dvoulůžkový pokoj 2x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový a 1x dvoulůžkový bungalow + 2x přistýlka (s koupelnou, krbem) každý pokoj má sociální zařízení.

 

Restaurace Jeloma

  •     kapacita 30 míst
  •     terasa 30 míst
  •     domácí kuchyně s celodenním provozem

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI