Pension U Rytíře

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion U Rytíře leží v obci Janov, ze které můžete vyrážet za zábavou autem, pěšky nebo na kole. Rádi vás ubytujeme v příjemném prostředí našeho penzionu. Nabízíme celoroční ubytování o celkové kapacitě 18 lůžek včetně přistýlek: 3x dvoulůžkový pokoj, 2x třílůžkový pokoj a 1x čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou se sprchou a WC, domácí zvířata možná po dohodě. K dispozici je uzamčené parkoviště, úschovna horských kol a v celém objektu zdarma wi-fi připojení k internetu. Stravovat se můžete přímo v naší restauraci pro 24 hostů, nebo na venkovní terase o stejné kapacitě. Doporučujeme přikoupit cenově výhodnou polopenzi. Na prostorné zahradě si můžete opéct špekáčky u otevřeného ohniště, nabo něco dobrého ugrilovat. Děti ocení houpačky a pískoviště, dospělí relaxační lehátka nebo ping pong. V obci je smíšené zboží, nohejbalové a volejbalové hřiště, devítijamkové golfové hřiště, zajíždí sem i autobus. V okolí je světoznámá Pravčická brána a Soutěsky, dále mnohé rozhledny (jedna přímo v Janově), hrady, zámky, muzea, cyklostezky, koupaliště s aquaparkem nebo zoo. Další atrakce čekají v blízkém Saském Švýcarsku.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI