Penzion Adri Schönfeld

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Poskytujeme kvalitní a levné ubytování ve čtyřech dvojlůžkových a jednom čtyřlůžkovém apartmánu s možností až čtyř přistýlek. Apartmány jsou vybaveny TV+sat, Wifi, vlastní vybavenou kuchyňkou, koupelnou s vanou, nebo sprchou a toaletou. Součástí penzionu je i společenská místnost, venkovní vyhřívaný bazén, infra sauna pro 2 osoby, dětské hřiště, uzavřené parkoviště, velká zahrada s rybníčkem a betonový plácek vhodný pro zahradní párty, tanec, aerobik, nebo taky pro malé svatby či oslavy narozenin. Pro děti zde máme dětské hřiště s trampolínou, houpačky, pískoviště, klouzačky a venkovní bazén. Pro dospělé jsou v okolí tenisové kurty, jízdárna, přírodní koupaliště a spousta přírodních památek včetně nádherné nedotčené přírody Národního parku. U nás na zahradě mohou dětičky chytat v rybníčku ryby, opékat buřty a třeba stanovat za teplých nocí. Společenská místnost je vhodná na oslavy narozenin malé svatby, nebo jenom k příjemnému posezení s přáteli u krbových kamen. Zahrada s betonovým pláckem je vhodná na zahradní párty. Restaurace, smíšené zboží a potraviny jsou vzdálené 200m od penzionu.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Ústeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI